ОДЕК утретє поспіль виграв Суперкубок області + ФОТО + ВІДЕО

У суботу, 11 листопада, в Рафалівці відбувся поєдинок за Суперкубок Рівненщини, в якому зійшлися чемпіон та володар Кубка. Сама гра не побалувала вболівальників, які прибули з Оржева та Сарн, надлишком гострих моментів поруч з воротами як ОДЕКа, так і “Маяка”, але виявилася напруженою та тримала в інтризі до самісінького її завершення.

Сарненчани в одному з епізодів у другому таймі були близькими, аби відкрити рахунок – після пробиття штрафного Юрій Кособуцький відбив м’яч перед собою, але добивання гравця “Маяка” прийшлося в штангу.

На 65 хвилині ОДЕК залишився  у меншості після того, як екс-гравець ФК “САДОВЕ” Сергій Загривий, перериваючи атаку суперників, пішов на фол і заробив другий гірчичник у матчі. Щоправда, у меншості у команди Олега Шандрука з’явився простір для контратак, адже “Маяк” почав йти вперед значно крупнішими силами.

Оскільки регламентом проведення Суперкубку не передбачено додатковий час, команди і глядачі потихеньку почали готуватися до пробиття післяматчевих пенальті. Проте розв’язка у матчі трапилася на третій з чотирьох компенсованих хвилин. Микола Коляда, один з найнижчих гравців у складі ОДЕКа, випередив у воротарській зоні голкіпера сарненчан і проштовхнув м’яч у сітку – 1:0!

Після цього матч так і не було продовжено. Представники “Маяка” почали апелювати до арбітрів поєдинку, оскільки ті, на їх думку, не дали провести сарненчанам подвійну заміну перед подачею кутового. Головний арбітра матчу Андрій Шевчук у відповідь на це спочатку вилучив представника “Маяка” з технічної зони, а після відмови підкоритися вироку судді взагалі завершив гру.

Протокольні дані.

ОДЕК (Оржів) – “Маяк” (Сарни) – 1:0 (0:0)

11.11.2017. Суперкубок. Матч на нейтральному полі. Рафалівка. Стадіон “РАФБрук”. 300 глядачів.

Суддя: Шевчук Андрій (Рівне)

Гол:
Коляда Микола – угловой, 90+2 (1:0)

ОДЕК (Оржів): 1.Кособуцький Юрій (к); 13.Трофімчук Михайло; 22.Мучак Іван; 90.Загривий Сергій; 2.Красномовець Юрій; 23.Кошка Олег; 7.Ніколайчук Олександр; 97.Капустинський Юрій (97.Каращенко Віктор, 65); 98.Таргоній Павло (9.Семенчук Владислав, 65); 3.Богданов Віталій (21.Наумець Андрій, 70); 24.Коляда Микола.
“Маяк” (Сарни): 30.Тимошицький Андрій; 3.Полончук Олександр; 21.Василець Михайло; 14.Улянчук Дмитро; 20.Назаренко Дем’ян; 2.Українець Артем (к); 15.Степанюк Сергій; 17.Василечко Олег (17.Кедик Ігор, 60); 22.Жданюк Олександр; 10.Жданюк Сергій (16.Баранов Дмитро, 83); 19.Степанчук Владислав

Попередження: Капустинський Юрій, 8; Українець Артем, 42; Степанюк Сергій, 45; Василечко Олег, 52; Коляда Микола, 63; Степанчук Владислав, 63; Загривий Сергій, 66
Вилучення: Загривий Сергій, 68 (2ЖК)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ І НАГОРОДЖЕННЯ

Гол Коляди.

Перший тайм матчу.

Другий тайм матчу.

Таким чином, оржівський ОДЕК утретє поспіль став володарем Суперкубка Рівненщини, а взагалі таких трофеїв у нього вже п’ять з восьми взагалі проведених. Ще двічі цей трофей вигравав сарненський “Маяк”, один раз – рівненська “Славія”.

Всі матчі за Суперкубок Рівненської області (інформація – сайт ФК “АГАТ”)