ОДЕК не зумів пробитися до чвертьфіналу Кубка України + ВІДЕО

Оржівський ОДЕК зупинився на етапі 1/8 фіналу Кубка України серед аматорських команд, зігравши вдома у результативну нічию 2:2 з лідером Групи 1 Чемпіонату України – “Рочином” із Соснівки.

Результати всіх матчів-відповідей.

11 жовтня (середа) ОДЕК (Оржів) – Рочин (Соснівка)

15:00. Стадіон “ОДЕК” (Оржів), 100 глядачів

Голи: Наумець (65), Гриб (82) – Богданов (10), Данилюк (12)

2:2 (0:2)

11 жовтня (середа) СКК Демня – ФК Миколаїв

15:00. Стадіон “ім. В. Кузіва” (Демня), 500 глядачів

Голи: Кухарський (6), Білоус (79) – Балух (26)

2:1 (1:1)

11 жовтня (середа) ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – Агро-Астра (Немирівський р-н)

15:00. Стадіон “ЛНЗ-Арена” (Лебедин), 600 глядачів

Голи: Литовчак (25), Грицай (29), Ткаченко (42), Барбанов (48)

4:0 (3:0)

11 жовтня (середа) Авангард (Корюківка) – Факел (Липовець)

15:00. Стадіон “Паперовик” (Корюківка), 200 глядачів

Голи: Бабор (28) – Васалатій (1), Пивовар (20), Бондаренко (34), Омельченко (70)

1:4 (1:3)

11 жовтня (середа) Єдність (Плиски) – Вікторія (Миколаївка)

12:00. Стадіон “Козак-Арена” (Петропавлівська Борщагівка), 50 глядачів

Голи: Сокол (13), Бобров (87) – Середа (14, 39), Нелін (72)

2:3 (1:2)

11 жовтня (середа) Металург (Запоріжжя) – Агробізнес TSK (Ромни)

18:00. Стадіон “Славутич-Арена” (Запоріжжя), 1200 глядачів

Голи: Сарапій (27, 34), Ігнатьєв (78) – Велієв (-5), Савченко (36)

3:1 (2:1)

11 жовтня (середа) ВПК-Агро (Шевченківка) – Яруд (Маріуполь)

15:00. Стадіон “Колос” (Магдалинівка), 400 глядачів

0:0

11 жовтня (середа) Кристал (Херсон) – Гірник (Кривий Ріг)

14:00. Стадіон “Кристал” (Херсон), 500 глядачів

Гол: Брижчук (3)

1:0 (1:0)

Звіт про матч з офіційного сайту ФК ОДЕК:

“Черговий, вже шостий матч цього року провели між собою “ОДЕК” та “Рочин”. Ці команди між собою зустрічаються частіше, ніж з будь-яким іншим суперником, навіть в середині обласних змагань.

Після нульової оптимістичної виїзної нічиєї в першому матчі 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів, матч-відповідь в Оржеві для “ОДЕКа” розпочався “гірше не придумаєш”. До специфіки мокрого поля та дощу. Вже на 10 хвилині подачу штрафного з флангу зрізає у власні ворота Михайло Трофімчук. І оржівцям треба забивати вже два голи. Поки уболівальники “переосмислювали” те, що відбулося, черговий контр-випад гостей, і рахунок змінюється на 0:2. І судячи з малюнку гри першого тайму, в принципі, в цьому двобої вже було “все зрозуміло”, і можна було “розходитись”.

У перерві, судячи з усього, в роздягальні оржівців відбулася “змістовна, мотивуюча” розмова. І від початку другої сорокап’ятихвилинки “ОДЕК” вже “поліз” вперед. Але тільки на 65 хвилині матчу Андрій Наумець зумів довести собі та партнерам, що забити у ворота “Рочина” можна. Залишалося 25 хвилин, щоб забити ще два голи. Аж на 82 хвилині після кутового знову свої бомбардирські здібності проявив центральний захисник Тарас Гриб, і це – 2:2.

Час що залишився “ОДЕК” майже повністю висів на воротах суперника. І вже в доданий арбітром час, мав статися супер-камбек. Штрафний удар з-за меж штрафного майданчику. Потужний удар Віталія Богданова, і воротар гостей лише кінчиками пальців зумів переправити м’яча трохи вище, він відбився від поперечини та вилетів за межі поля. Після цього були ще два кутових з Юрієм Кособуцьким в ролі форварда, але “Рочин” вистояв та зумів взяти реванш за минулорічний виліт з Кубку України”.