“Рівнестандарт-ДЮСШ №4” пробився до чвертьфіналу Кубку Києва + ФОТО + ВІДЕО

У суботу, 3 квітня, “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” провів матч 1/8 фіналу Кубку Києва з футзалу та домігся мінімальної перемоги над командою “Анреал Mobby”. Спочатку голи Артема Мартиненка та Романа Дацюка на 5 та 11 хвилині відповідно забезпечили стандартівцям комфортну перевагу в два м’ячі. Проте на 16 хвилині суперник отримав право на пробиття шестиметрового.

Прямий удар з пенальті голкіпер “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” Костянтин Рафальський зумів відбити, проте на добивання першим встиг інший гравець “Анреал Mobby”. Хиткий рахунок 2:1 протримався до самісінької фінальної сирени, яка все ж зафіксувала непросту перемогу рівнян та дозволила їм пробитися до 1/4 фіналу турніру. Відзначимо, що кращим гравцем у цій зустрічі серед “стандартівців” визнали Артема Мартиненка.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “РІВНЕСТАНДАРТ-ДЮСШ №4” – “АНРЕАЛ MOBBY”

Нагадаємо, “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” розпочав боротьбу в Кубку Києва з футзалу з перемоги 5:1 над “Юрінновацією”, а на другому попередньому етапі рівняни здолали “Triolan” з результатом 2:0.