У матчі-відкритті 16 туру УПЛ “Десна” в Києві приймала ФК “Інгулець” та здобула крупну перемогу з рахунком 3:0. Початок розгрому поклав шедевр у виконанні уродженця Рівненщини Андрія Тотовицького (тайм-код на відео 1.00), який забив гол на 34 хвилині. Нападник провів на полі майже весь матч і був замінений лише на 90 хвилині.

Уривок звіту про матч від порталу sport.ua:

…у номінальних господарів поля було не так уже й багато гольових моментів. Можна згадати хіба що спроби Тотовицького знайти Будківського всередині чужих володінь обережною подачею, але форвард провів черговий нерезультативний поєдинок, втративши пару непоганих можливостей під час ударів із другого поверху. Однак Андрій все одно залишався найбільш помітним гравцем своєї команди в цьому матчі. Як підсумок – гол на 34-й хвилині, забитий в ефектному стилі. Одним дотиком у лівому фланзі був відіграний під час прийому м’яча Балан, після чого послідував удар із підкруткою в дальній верхній кут. Виконання було на найвищому рівні, через що вже в першому матчі туру ми мали можливість стати свідками голу усього футбольного вік-енду…

Українська Прем’єр-ліга. 16-й тур.

«Десна» – «Інгулець» – 3:0

Голи: Андрій Тотовицький (34), Андрій Гітченко (57), Віталій Єрмаков (84)

«Десна»: Євген Паст, Андрій Мостовий (Артем Сухоцький, 90), Йоонас Тамм, Владислав Огиря (Денис Дем’яненко, 92), Андрій Тотовицький (Євген Чепурненко, 90), Єгор Картушов, Андрій Гітченко, Богдан Білошевський (Віталій Єрмаков, 70), Олексій Гуцуляк, Юхим Конопля, Пилип Будківський (Константин-Крістіан Діма, 90)

«Інгулець»: Володимир Кринський, Євген Запорожець, Віталій Павлов, Олег Синьогуб, Михайло Шишка, Денис Балан, Артем Щедрий (Володимир Білоцерківець, 86), Олександр Козак (Ілля Коваленко, 79), Младен Бартулович (Йохана Оскар Мкомола, 79), Максим Ковальов, Михайло Плохотнюк.

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)

Стадіон «Динамо» імені В.Лобановського (Київ)

1 thought on “Гол-красень Андрія Тотовицького допоміг чернігівській “Десні” розгромити ФК “Інгулець” + ВІДЕО