Рівненський “Верес” лише в останні чверть години дотиснув киргизський “Алай” + ФОТО + ВІДЕО

Рівненський “Верес” здобув переконливу перемогу над одним із найтитулованіших клубів Киргизстану, повідомляє Інформаційна служба клубу.

“Алай” (Ош) – “Верес” (Рівне) – 0:3 (0:0)

товариський матч

24 лютого 2021 року, Сіде, Туреччина

Верес: Бабійчук (Ющишин, 61) – Савошко, Гук, Мірошник, Данилюк, Ґуставо (на перегляді) (Дахновський, 74), Яго Перейра (на перегляді), Кучеров, Сергійчук, Поворознюк (Гегедош, 74), Гайдучик.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Мірошник (74), Сергійчук (79, з пенальті), Гайдучик (90).

На 50-й хвилині Поворознюк не реалізував пенальті (воротар).

Суперником “Вереса” у восьмому спаринг-матчі турецького збору став представник Киргизстану – “Алай” (Ош). Пам’ятаючи про те, що вже завтра червоно-чорні проведуть черговий товариський поєдинок проти казахстанського “Окжетпеса”, сьогодні Юрій Вірт практично увесь ігровий час довірив одним і тим же футболістам.

Рівняни довго намацували свою гру. Перший реальний момент для взяття воріт номінальних господарів Верес створив лише в середині першого тайму. Сергійчук виконав штрафний удар, завершував атаку спершу Гайдучик, потім Гук. Алай двічі врятував захисник, вибиваючи м’яча з лінії воріт!

Ще п’ять хвилин і мав забивати Поворознюк. Він в один дотик замикав навіс Данилюка зліва – воротар врятував “Алай”!

На старті другого тайму Михайло Сергійчук заробив пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати Дмитро Поворознюк. Наш нападник пробив не дуже вдало і програв цю дуель голкіперу суперників.

Цей пенальті став третім нереалізованим нашою командою у Туреччині. Раніше з точки не забивали Гегедош (проти Львова) та Сергійчук (проти Кривбаса).

Забити “Вересу” вдалося лише у заключній третині другого тайму. Роман Мірошник вдало підключився до розіграшу кутового і ударом головою у падінні розстріляв ворота команди з міста Ош – 0:1.

Ще п’ять хвилин і рівняни забили вдруге. Сергійчук вдруге у матчі заробив пенальті, але цього разу вирішив бити самотужки. І не промахнувся. Удар у стилі Паненки і це – 0:2! Це четвертий реалізований на зборах пенальті.

Крапку у грі постав Микола Гайдучик він був найспритнішим у моменті, який організували Віталій Дахновський і Роберт Гегедош. Дебютний гол Миколи Гайдучика за “Верес”. 0:3.

Нагадаємо, раніше рівняни обіграли “Каспій” (2:1), поступилися ФК “Львів” (1:3) і ФК “Минай” (0:4), перемогли “Кизилкум” (1:0), програли “Динамо” з Тбілісі (2:3), зіграли внічию із латвійською ФК “Лієпая” (0:0) і в останній грі не зуміли відігратися в поєдинку проти криворізького “Кривбаса” (1:2).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ВЕРЕС” РІВНЕ – “АЛАЙ” ОШ

Головний тренер “Вереса” Юрій Вірт так прокоментував переможний матч:

– Хороший спаринг і хороший результат. Хлопці сьогодні молодці, відпрацювали майже всі по 90 хвилин кожен. Забили тричі, могли забити ще, адже створили чималу кількість гольових моментів.

Мені сподобався другий тайм у виконанні Вереса. В перерві тренерський штаб наголошував на тому, що потрібно вмикати швидкість, особливо на флангах. Глобально я задоволений ставленням футболістів. В нас є, над чим ще працювати. Можливо, не все в нас виходить, але тішить, що ми надійно відіграли в обороні, не пропустили. Варто також відзначити, що суперник, відверто кажучи, був не найвищого рівня.

Загалом мої враження позитивні, це хороший матч, враховуючи той факт, що грали футболісти, які отримують менше ігрової практики. Також ігровий час отримали бразильці, які перебувають на перегляді, і сьогодні ми приймемо рішення щодо їхнього майбутнього.