“Родина-Ліцей” дізналася розклад своїх матчів у другій частині Чемпіонату України – КАЛЕНДАР

Відділ жіночого футболу УАФ разом з командами Першої ліги погодили календар матчів другої частини Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2020-2021 років. Представник Рівненщини – костопільська “Родина-Ліцей” – свій перший поєдтинок проведе 20 березня, коли вдома прийме франківську команду “Прикарпаття-ДЮСШ №3”.

У нинішньому сезоні змагання відбуваються в два кола – на своєму полі та на полі суперника, згідно з затвердженим календарем. За підсумками Чемпіонату України Першої ліги сезону 2020-2021 років команди, які посіли перше та друге місця, здобудуть право грати в Чемпіонаті України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 років.

За звання чемпіона у цьому році змагаються 10 команд: Атекс (Київ), СДЮШОР-16 (Київ), ХПКСП-Житлобуд-2 (Харків), Львів-Янтарочка (Новояворівськ), Кобра-ДЮСШ (Білокуракине), Родина-Ліцей (Костопіль), Юність-ШВСМ (Чернігів), Колос (Ковалівка), Прикарпаття-ДЮСШ№3 (Івано-Франківськ), Луганочка (Луганська область)

До вашої уваги затверджений календар.

Матчі 1 кола*:

11.04 (1 тур) – Луганочка – Юність-ШВСМ
29.03 (1 тур) – Кобра-ДЮСШ – Родина-Ліцей
03.06 (2 тур) – Родина-Ліцей – СДЮШОР-16
30.05 (3 тур) – Родина-Ліцей – Юність-ШВСМ
25.03 (7 тур) – СДЮШОР-16 – Луганочка
28.04 (7 тур) – Юність-ШВСМ – ХПКСП-Житлобуд-2
13.06 (8 тур) – Кобра-ДЮСШ – Луганочка
10.04 (8 тур) – ХПКСП-Житлобуд-2 – Львів-Янтарочка
01.05 (8 тур) – Родина-Ліцей – Колос
07.04 (9 тур) – Кобра-ДЮСШ – СДЮШОР-16
10.06 (9 тур) – Луганочка – Родина-Ліцей
* – матчі резервних днів

5 тур
20.03 – ХПКСП-Житлобуд-2 – Кобра-ДЮСШ
20.03 – Родина-Ліцей – Прикарпаття-ДЮСШ№3
20.03 – Атекс – Луганочка
21.03 – Юність-ШВСМ – Львів-Янтарочка

6 тур
27.03 – Львів-Янтарочка – СДЮШОР-16
27.03 – Кобра-ДЮСШ – Атекс
29.03 – Прикарпаття-ДЮСШ№3 – Юність-ШВСМ
28.03 – Колос – Луганочка
27.03 – ХПКСП-Житлобуд-2 – Родина-Ліцей

10 тур – 2 коло
03.04 – ХПКСП-Житлобуд-2 – СДЮШОР-16
27.04 – Родина-Ліцей – Кобра-ДЮСШ
03.04 – Атекс – Прикарпаття-ДЮСШ№3
04.04 – Юність-ШВСМ – Луганочка
04.04 – Колос – Львів-Янтарочка

11 тур
17.04 – СДЮШОР-16 – Родина-Ліцей
17.04 –  Кобра-ДЮСШ – Юність-ШВСМ
17.04 – Прикарпаття-ДЮСШ№3 – Колос
18.04 – Луганочка – Львів-Янтарочка
17.04 – ХПКСП-Житлобуд-2 – Атекс

12 тур
24.04 – Атекс – СДЮШОР-16
24.04 – Львів-Янтарочка – Кобра-ДЮСШ
25.04 – Луганочка – Прикарпаття-ДЮСШ№3
25.04 – Колос – ХПКСП-Житлобуд-2
25.04 – Юність-ШВСМ – Родина-Ліцей

13 тур
08.05 – СДЮШОР-16 – Юність-ШВСМ
26.05 – Кобра-ДЮСШ – Прикарпаття-ДЮСШ№3
08.05 – ХПКСП-Житлобуд-2 – Луганочка
08.05 – Родина-Ліцей – Львів-Янтарочка
08.05 – Атекс – Колос

14 тур
16.05 – Колос – СДЮШОР-16
15.05 – Кобра-ДЮСШ – ХПКСП-Житлобуд-2
15.05 – Прикарпаття-ДЮСШ№3 – Родина-Ліцей
16.05 – Луганочка – Атекс
15.05 – Львів-Янтарочка – Юність-ШВСМ

15 тур
22.05 – СДЮШОР-16 – Львів-Янтарочка
22.05 – Атекс – Кобра-ДЮСШ
23.05 – Юність-ШВСМ – Прикарпаття-ДЮСШ№3
23.05 – Луганочка – Колос
22.05 – Родина-Ліцей – ХПКСП-Житлобуд-2

16 тур
06.06 – Луганочка – СДЮШОР-16
05.06 – Кобра-ДЮСШ – Колос
05.06 – Львів-Янтарочка – Прикарпаття-ДЮСШ№3
05.06 – ХПКСП-Житлобуд-2 – Юність-ШВСМ
05.06 – Родина-Ліцей – Атекс

17 тур
12.06 – Прикарпаття-ДЮСШ№3 – СДЮШОР-16
01.05 – Луганочка – Кобра-ДЮСШ
12.06 – Львів-Янтарочка – ХПКСП-Житлобуд-2
12.06 – Колос – Родина-Ліцей
13.06 – Юність-ШВСМ – Атекс

18 тур
20.06 – СДЮШОР-16 – Кобра-ДЮСШ
20.06 – Прикарпаття-ДЮСШ№3 – ХПКСП-Житлобуд-2
20.06 – Родина-Ліцей – Луганочка
20.06 – Атекс – Львів-Янтарочка
20.06 – Юність-ШВСМ – Колос

Author: admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *