ФК “Гоща-Садове” втратив перші очки у зимовому Чемпіонаті Рівненського району + ВІДЕО

Після трьох поспіль перемог з перевагою в один м’яч в 4 турі зимового Чемпіонату Рівненського району 2021 року на призи газети “Слово і час” ФК “Гоща-Садове” втратив перші залікові пункти. У грі проти “Оріона” з Грабова команді з Гощанщини вдалося врятувати нічию лише в заключні хвилини.

Ще у першому таймі суперники вийшли вперед завдяки релізованому пенальті. Крім того, в епізоді з призначенням одинадцятиметрового “гірчичник” заробив Олександр Дейнека. Пізніше він отримав ще одне попередження і весь другий тайм ФК “Гоща-Садове” довелося грати в меншості. А зрівняти рахунок вдалося за дві хвилини до фінального свистка, коли відзначився Максим Гуда.

До речі, ще одну червону картку перед собою на протязі поєдинку побачив інший гравець гощанської команди. Щоправда, вилучення Ібрагіма Мамєдова на гру не вплинуло, адже на той момент він перебував за межами поля на лаві запасних.

А от симонівський “Агат” поки залишається без очок і без перемог. Долю їх поєдинку проти олександрійського “Олімпіка” вирішив штрафний удар. Гравець суперника зумів з флангу закинути м’яч за комірець голкіпера з Симонова і цей не зовсім логічний гол залишився єдиним у зустрічі.

Звіт про поєдинки 4 туру від РРФФ:

Надзвичайно цікаво цьогоріч протікають футбольні баталії району у тренувальному зимовому турнірі. Городоцький РОКО вихопився на лідируючу позицію у турнірці зрівнявшись по очках з ФК Гоща-Садове. Зокрема, цьому злету посприяв Оріон, який змусив гощанців втратити перші залікові пункти.

Ще більше ця нічия підігріла інтерес до матчу наступного туру, де два передових колективи зустрінуться у очній зустрічі.

Злагода, яка представляє другий дивізіон району, вийшла на одноосібне третє місце. А вийти їй дозволила “фірмова” перемога над ФК Корнин. Нагадаємо , що у сезоні 2020 року тільки малошпаківці зуміли переграти двічі, вже першоліговий колектив з Корнина.

Олімпік – четвертий. Футболісти з Олександрії мінімально обіграли Агат, шанси якого пробитися в наступний раунд тануть з кожним туром.

У групі “А” ситуація не настільки прозора як у групі “Б”, адже матчі третьго туру будуть дограні поетапно.

Отож, Славія одноосібно очолила групу із стовідсотковим результатом, що мабуть, ні для кого не стало несподіванкою. А от де сталася несподіванка, то це у матчі Зірки з Продторгом. Продторг втратив перші бали тоді, коли як Зірка ці перші бали тільки здобула. А саме один бал. Щоправда на турнірне становище це не вплинуло, Продторг залишився на другій сходинці, а Зірка на останній.

Ще один поєдинок з неоднозначним результатом, Інтеркарс – ГолДар. Сказати відверто, голишівці своєю грою заслуговували на перемогу, але сталося це тільки зараз, та ще й у протистоянні з начебто більш “мастеровитим” суперником. Отож, бармаківці вкотре втрачають очки, а ГолДар трішки покращує своє становище вцілому.

ФК Кустин пробивається на третє місце завдяки розгрому над Рівесом. Загалом, футболісти з Кустина у цьому розіграші виглядають дуже непогано та мають усі шанси зіграти у плей-офф.

П’ятий тур змагань відбудеться 27 та 28 лютого.

4 тур, 20.02, субота,

ФК “ГОЩА-САДОВЕ” – “Оріон” 1:1 ФК “Ясининичі” – “РОКО 1:3 “Злагода” – ФК “Корнин” 3:2 “Олімпік” – “Агат” 1:0

21.02, неділя,

ФК “Кустин” – “Рівес” 3:0 “Вікторія” – “Славія” 0:3 “Інтеркарс” – “ГолДар” 1:2 “Зірка” – “Продторгобладнання” 0:0

Становище команд в Групі Б після 4 туру.