Олег Голодюк забив м’яч за “Металіст 1925” у спарингу проти “Авангарда” U-19 + ВІДЕО

Уродженець Рівненщини Олег Голодюк, який нещодавно перейшов до харківського “Металіста-1925”, відзначився голом у черговому спарингу своєї нинішньої команди. У суботу, 6 лютого, на власній базі “металісти” на полі зі штучним покриттям приймали юнаків краматорського “Авангарду” та розгромили їх з рахунком 7:0.

Матч тривав чотири тайми по 30 хвилин, Голодюк вийшов у стартовому складі та відіграв дві перші тридцятихвилинки. Голи матчу: Батюшин 17, 55, Кольцов 19, Голодюк 40, Дерек 43, Савін 62, Резепов 91.

Дещо раніше “Металіст-1925” провів контрольний поєдинок проти аматорського ФК “Вовчанськ”, який завершився внічию 1:1. Футболіст з Рівнещини провів на полі всю другу частину матчу.

Нагадаємо, 19 січня “Металіст 1925” провів першу товариську зустріч у новому році, суперником був краматорський “Авангард”. Саме тоді за харківську команду Олег Голодюк і дебютував.