Фінальний поєдинок за Кубок міста Рівне з футзалу сезону 2020 року відбувся у середу, 30 грудня. Його переможцем, очікувано, став головний фаворит змагань – “Рівнестандарт”, майбутній учасник Першої ліги Чемпіонату України та нинішній лідер Київської футзальної ліги. Щоправда, перемога у фіналі “стандартівців” виявилася зовсім непростою. Адже майже на рівних їм у заключній грі турніру протистояли вихованці ДЮСШ №4, яких тренує екс-голкіпер ФК “Садове” Андрія Мозерова.

У першій половині звітної зустрічі м’яч частіше контролював “Рівнестандарт”, гравці якого двічі поцілили в каркас воріт суперника. Ближче до перерви юнаки ДЮСШ №4 також відповіли пострілом у штангу, проте, в підсумку, на перерву команди пішли за нулів на табло.

По перерві гра розвивалася за схожим сценарієм, щоправда спроби “стандартівців” ставали все більш і більш наполегливішими. В деяких епізодах від великих неприємностей “білих” рятувала лише майстерність Дмитра Дяченка на останньому рубежі, а ще одного разу кіпера ДЮСШ №4 підстрахувала стійка.

А доля поєдинку, а відтак усього Кубку, вирішилася в середині другого тайму. Індивідуальний прохід Романа Дацюка суперники зупинили лише з порушенням правил прямо на лінії карної зони прямо по центру воріт. М’яч до рук взяв Вадим Жак, швиденько встановив його на місце, вказане арбітром та відразу пробив. Гравці ДЮСШ №4 виявилися не готовими до такого швидкого розвитку подій і прогавили момент – захисники не заблокували удар, а Дяченко лише з запізненням зачепив м’яч, який спокійно закотився за лінію воріт…

Мінімальна перевага у рахунку цілком влаштовувала гравців “Рівнестандарта”, котрі тепер могли спокійно контролювати м’яч та чекати на помилку суперника. Юнаки ДЮСШ №4, навпаки, у цій ситуації змушені були розкриватися, йти вперед усією п’ятіркою включно з воротарем. І за певного везіння, у кількох епізодах м’яч міг влетіти у сітку за спиною Костянтина Рафальського. Проте, врешті-решт, голкіпер “стандартівців” зумів зберегти свої володіння в недоторканності, а його команда вдруге за останні два роки – здобути Кубок міста Рівне з футзалу!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ФІНАЛУ КУБКУ МІСТА РІВНЕ З ФУТЗАЛУ 2020

Після завершення фінального поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження. Голова Рівненської міської федерації футболу Валерій Гладков спочатку вручив індивідуальну нагороду – приз кращому гравцю турніру, яким став гравець ФК “Садове-2” Георгій Кулініч (на турнірі захищав кольори команди “Самбуд”). Далі капітан ДЮСШ №4 Максим Малиновський отримав медалі та кубок фіналістів, а капітан “Рівнестандарта” Дмитро Жовтун – медалі та Кубок міста Рівне з футзалу.

“Рівнестандарт” – володар Кубку Рівне з футзалу 2020

Протокольні дані фінального матчу

“Рівнестандарт” – ДЮСШ №4 – 1:0 (0:0)

30.12.2020. Кубок міста.

Гол:
Жак Вадим, 29 (1:0)

“Рівнестандарт”: Рафальський Констянтин; Жовтун Дмитро; Гарбарук Владислав; Мартиненко Артем; Скибчик Дмитро; Жак Вадим; Дацюк Роман; Тютюрай Вадим; Крук Олександр; Прислупський Тарас; Дармовіс Павло; Козлюк Микита; Чемерис Павло; Колодюк Юрій.
ДЮСШ №4: 1.Дяченко Дмитро; Швець Владислав; Малиновський Максим; Рибіцький Дмитро; Панкратій Віталій; Піддубний Роман; Плюта Володимир; Титечко Роман; Білоус Вадим.

Попередження: Крук Олександр, 13

1 thought on “Вадим Жак приніс “Рівнестандарту” другий поспіль Кубок міста Рівне з футзалу + ФОТО + ВІДЕО