У вівторок, 29 грудня, відбулися півфінальні поєдинки Кубку міста Рівне з футзалу сезону 2020 року, за результатами яких визначилися два учасники вирішального поєдинку за трофей. Удруге поспіль до фіналу турніру вийшов “Рівнестандарт”. Його суперником стануть юнаки з ДЮСШ №4, команді яких вдалося потрапити до останнього етапу кубкових змагань уперше після 2008 року. Нагадаємо, фінал заплановано провести у середу, 30 грудня, о 19:00.

Обидві поєдинки 1/2 фіналу виявилися не особливо багатими на голи: у першому матчі їх було забито три, а в другому – два.

Гравці ДЮСШ №4 почали свою зустріч проти “Самбуда” першим номером і в одному з епізодів суперника врятувала тільки бокова стійка. Щоправда, перший локальний успіх у зустрічі святкували саме “біло-сині”, коли Владислав Петрина на 12-й хвилині вдало замкнув діагональний простріл низом на дальню штангу.

По перерві команда ДЮСШ №4, діями футболістів якої з лави запасних цього разу керував Віталій Засморжук, продовжувала гнути свою лінію. Спочатку “Самбуд” удруге врятувала стійка, проте на 26-й хвилині удар Максима Малиновського, якому ніхто не завадив прийняти і обробити м’яч “на пятачку”, досягнув цілі – 1:1.

А вирішальний гол “салатові-білі” провели за хвилину до завершення поєдинку. То й же Малиновський, перебуваючи в середині поля біля лицьової лінії, один-в-один обіграв капітана “Самбуда” Бориса Ющука, наблизився до шестиметрової зони і віддав передачу на вільного Вадима Білоуса. Останньому не залишалося нічого іншого, як з близької відстані відправити м’яч до сітки – 2:1!

Зустріч “Рівнестандарта” прот “Альянса” очікувано пройшла за домінування першої команди. Проте перший тайм зустрічі, не дивлячись на всі потуги “жовто-синіх”, так і завершився “сухою” нічиєю. Відкрити рахунок у зустрічі стандартівці зуміли лише на 27-й хвилині. Олександр Крук наважився на удар низом метрів з тринадцяти по центру воріт і це виявилося повною несподіванкою для Олександра Зінькова, перекритого своїми і чужими футболістами – 1:0.

Закріпити успіх “Рівнестандарт” зумів через п’ять хвилин. Роман Дацюк пройшов правим флангом і з гострого кута сильно пробив точнісінько під дальню штангу. А за рахунку 2:0 “стандартівцям” не склало особливих труднощів довести зустріч до переможного завершення.

Білоус Вадим, 39 (2:1)

ДЮСШ №4: 1.Дяченко Дмитро; Ковальчук Владислав; Малиновський Максим; Рибіцький Дмитро; Панкратій Віталій; Дифорт Дмитро; Білоус Вадим; Плюта Володимир; Титечко Роман; Піддубний Роман; Царук Ілля; Швець Владислав.
“Самбуд”: 1.Зіньков Олександр; Лушпанов Євгеній; Кулініч Георгій; Ющук Борис; Семенюк Данило; Будько Андрій; Петрина Владислав; Коломис Назар; Ящук Вадим

“Рівнестандарт” – “Альянс” – 2:0 (0:0)

Голи:
Крук Олександр, 27 (1:0)
Дацюк Роман, 32 (2:0)

“Рівнестандарт”: Чемерис Павло; Жак Вадим; Дармовіс Павло; Крук Олександр; Дацюк Роман; Жовтун Дмитро; Гарбарук Владислав; Мартиненко Артем; Скибчик Дмитро; Прислупський Тарас; Тютюрай Вадим; Рафальський Констянтин; Колодюк Юрій; Козлюк Микита
“Альянс”: Зайчук Андрій; Кривко Олександр; Кривко Вадим; Тхорук Віктор; Жовтанюк Максим; Зубік Антон; Козяр Андрій; Єфименко Владислав; Агеєв Дмитро

Попередження: Агеєв Дмитро, 26; Жовтун Дмитро, 29

1 thought on “У фіналі Кубку міста Рівне 2020 зіграють “Рівнестандарт” та ДЮСШ №4 + ФОТО + ВІДЕО