ФК “Садове-2” в Другій лізі – 2020 за ефективністю оборони опинився серед середняків

У Першій лізі Чемпіонаті області 2020 року ФК “Садове-2” 10 матчах у власні ворота від суперників пропустив 24 м’ячі. Відтак, середня “пропускна спроможність” складає 2,4 гола на гру. Для порівняння, в попередньому сезоні за 22 гри садівчанам забили 34 голи, а в середньому – 1,55 м’яча на матч.

На домашній арені ФК “Садове” пропустив 11 голів (45,83% від усіх м’ячів), на виїзді – лише 13 (54,17%), для минулого року ці показники складали, відповідно, 20 (58,82%) та 14 (41,18%).

У рейтингу непропускаючих команд Другої ліги 2020 садівчани опинилися якраз посередині, ділячи з “Гранітом” третє-четверте місця. Найгіршим за відносним та абсолютними показниками став ФК “Смига-Кеннберг” (2,8 гола за поєдинок або ж 28 пропущених м’ячів у 10 поєдинках), найкращим – ФК “Зарічне” (1,6 гола за матч або ж 16 голів у 10 іграх).

2,8 28 10 ФК “Смига-Кенненберг”

Найбільшої поразки ФК “Садове-2” зазнав у виїзній зустрічі 4 туру проти ФК “Зарічне” з рахунком 3:6. Даний програш виявився для садівчан єдиним з крупним рахунком у нинішньому сезоні.

Перший гол ФК “Садове-2” в сезоні-2020 пропустив 22 серпня у гостьовому матчі проти ФК “Грем’яче”. У грі першого туру на 21-й хвилині м’яч у власні ворота, які захищав Павло Котюк, зрізав Вадим Шило. Останній гол влетів у сітку команди з Садового у Володимирці 24 жовтня, коли на 60-й хвилині Павла Котюка примусив капітулювати Ярослав Похила з “Енергії”.

Найдовшу серію матчів без пропущених м’ячів має в своєму активі має ФК “Грем’яче”. Переможець Другої ліги не пропускав на протязі двох поспіль матчів (6-13 вересня), ця ж серія є рекордною для поєдинків на виїзді.

Найчастіше ФК “Садове” пропускав у заключній чверті години своїх поєдинків – загалом 9 голів з 75-ї хвилини. У другому таймі садівчанам забили вдвічі більше голів, ніж у першому (16 проти 8).

Розподіл за хвилинами пропущених ФК “Cадове-2” м’ячів у Другій лізі 2020 року

Щодо загального розподілу пропущених голів у Другій лізі – 2020, то найбільше м’ячів команди “отримували” у заключні п’ять хвилин зустрічі та компенсований час (14) і з 75-ї по 80-у хвилини (13).

Розподіл за хвилинами пропущених м’ячів у Другій лізі 2020 року

Найшвидшим пропущеним м’ячем для ФК “Садове-2” став гол Владислава Герасимчук на 4-й хвилині гостьової зустрічі проти ФК “Смига-Кенненберг”, котра відбулася 29 серпня. Найпізнішими виявилися м’ячі, пропущені на четвертій компенсованій хвилині домашніх поєдинків: від Миколи Прядуна з “Граніта”, 5 вересня та від Романа Левчуна з ФК “Зарічне”, 17 жовтня.

П’ять гравців команд-суперниць забили у сезоні-2020 у ворота ФК “Садове-2” по два м’ячі, двічі голи влітали у сітку садівчан після реалізації одинадцятиметрових.

Щодо індивідуальних показників, то найкращу різницю м’ячів у матчах Другої ліги – 2020 ФК “Садове-2” має за час перебування на полі Максима Бартманського та Станіслава Горніка – “плюс 4”. На другому місці Максим Гуда та Станіслав Гребень (“плюс 2”).

Різниця забитих-пропущених м’ячів під час перебування гравців ФК “Садове-2” на полі у матчах Другої ліги Чемпіонату області 2020 року