У п’ятницю, 25 грудня та суботу, 26 грудня, рівненський представник у столичній футзальній лізі провів відразу два поєдинки. В обох матчах “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” відсвяткував перемогу, обігравши, спочатку, одного з лідерів, а наступного дня – представника підвалин турнірної таблиці Суперліги.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “РІВНЕСТАНДАРТ-ДЮСШ №4” – “SKIDKA”

В грі проти “SKIDKA” рівняни ще до перерви забезпечили собі солідний гандикап завдяки голам Романа Дацюка (2′), Дмитра Ситника (12′) і голкіпера Юрія Колодюка (14′). В другій половині зустрічі м’ячем лише відзначився Вадим Жак (18′), проте цього цілком вистачило для підсумкової перемоги 4:3.

Звіт про гру від прес-служби ФФК:

Підопічні Павла Дармовіса дуже потужно увійшли в гру, адже вже на 2-й хвилині Роман Дацюк зіграв у своєму стилі і відзначився результативним ударом-1:0. Більше того, гравці «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» мали територіальну перевагу і тримали матч під контролем. З іншого боку підопічні Олега Шуста намагались створювати моменти за рахунок індивідуальних дій, щоправда ніяк не вдавалось нанести удару в площину воріт. Натомість рівенські футзалісти діяли більш ніж переконливо і другий гол був питанням часу. Вже на 12-й хвилині Ситник забив прямим ударом зі штрафного та наблизив свою команду до перемоги в першій половині гри-2:0. За такого розвитку подій колектив «Skidka» пішов в атаку з 5-м польовим та провів декілька гострих комбінацій, щоправда перед свистком на перерву Юрій Колодюк оформив гол від власних воріт і результативний удар голкіпера виявився останнім у першій половині гри-3:0. Після перерви підопічні Олега Шуста пішли ва-банк, а Назаров оформив швидкий гол класним ударом з-за меж штрафної площі-3:1. Команда «Skidka» навіть не думала збавляти оберти, але захопившись атакою, отримала м`яч у відповідь від Жака-4:1. За такого розвитку подій підопічні Павла Дармовіса перебудувались на оборонний лад і чекали свого шансу на контратаку чи помилку суперника. З іншого боку команда «Skidka» скоротила відставання в рахунку зусиллями Ткаченка, а вже на 26-й хвилині був прекрасний момент у того самого Ткаченка, але Едуард не реалізував десятиметровий удар. Можна сказати, що колектив «Skidka» домінував в другій половині зустрічі, щоправда третій гол вдалось оформити зусиллями Юрія Щериці за декілька секунд до фінальної сирени-4:3. На більше часу не вистачило, а колектив «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» здобув важливу перемогу, провівши дуже якісно першу половину гри.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “РІВНЕСТАНДАРТ-ДЮСШ №4” – “TERRATEK”

Матч з “TERRATEK” пройшов за схожим сценарієм – голи Вадима Жака (6′) та Романа Дацюка (10′) в першій половині зустрічі та єдиний м’яч у другій, котрий до свого активу записав Владислав Гарбарук (28′). Суперник, в свою чергу, на це все зумів відповісти лише одним точним ударом на 25-й хвилині.

Підопічні братів Стайкових у звітному протистоянні були далеко не фаворити. Щоправда в дебюті зустрічі «жовто-чорні» змогли організувати декілька небезпечних нагод, котрі не вдалось завершити голом. В свою чергу підопічні Дармовіса вже на 6-й хвилині змогли вийти вперед завдяки гольовому чуттю Жака, адже Вадим вдало обігрався «в стіночку» з партнером по команді і класно пробив-1:0. Цей гол додав ще більше впевненості рівенським футзалістам, тому підопічні Дармовіса взяли гру під контроль і доволі швидко подвоїли свою перевагу. Роман Дацюк впевнено реалізував вихід віч на віч, встановивши остаточний рахунок першої половини гри, а Жеріков наприкінці тайму втратив вбивчу можливість, щоб скоротити відставання-2:0. Після відпочинку підопічні братів Стайкових стали розкутіше діяти в атаці. Моментів біля воріт команди «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» побільшало, але Чемерис на останньому рубежі діяв безпомилково. Можна сказати, що підопічні Дармовіса грали по рахунку і почували себе доволі комфортно. Правда, наприкінці зустрічі Жеріков реалізував один з своїх багатьох моментів та подарував надію на інтригу-2:1. Більше того, команда «Terratek» спробувала награти 5-го, але все обернулось прикрим голом у свої ворота від Гарбарука, котрий поставив крапку у зустрічі, записавши на власний рахунок дуже курйозний м’яч-3:1. Вітаємо підопічних Павла Дармовіса з максимальним результатом в двох матчах!

Технічні дані матчів.

Після здобуття цих перемог “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” піднявся у турнірній таблиці на другу сходинку та відстає від лідера лише на один заліковий пункт.

Турнірна таблиця Суперліги КфЛ після 8 туру

1 thought on ““Рівнестандарт-ДЮСШ №4” у Київській футзальній лізі здобув дві перемоги за два дні + ФОТО + ВІДЕО