У п’ятницю, 25 грудня, пройшли чвертьфінальні поєдинки міських кубкових змагань. За їх результатами стали відомі три півфіналісти – “Альянс”, “Самбуд” і ДЮСШ №4. Останню путівку до 1/2 фіналу між собою у понеділок, 28 грудня, розіграють “Рівнестандарт” та “Рівне-112 – Рівнеобленерго”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧІВ 1/4 ФІНАЛУ КУБКУ МІСТА РІВНЕ З ФУТЗАЛУ

За великим рахунком, у всіх трьох поєдинках рівної гри не вийшло. Зі стартових хвилин кожного матчу одна з команд постійно захоплювала ініціативу, а її суперник діяв другим номером і намагався зіграти на контратаках. Щоправда, жодного разу подібна тактика більш слабшій команді не допомогла і, в підсумку, до наступного етапу проходив сильніший колектив.

У першій зустрічі, в якій “Альянс” на початку другого тайму перемагав 2:0, був момент, коли МФК “Дядьковичі” міг переломити хід подій. Спочатку на 25-й хвилині Данилюк скоротив відрив у рахунку до одного м’яча, а в наступній атаці Василь Теребійчук з метра завершував атаку і просто повинен був відновлювати “статус кво”, проте поцілив лише у стійку… А от долю матчу “Альянс” остаточно вирішив у заключну п’ятихвилинку завдяки голам Антона Зубіка та Віктора Тхорука, котрі й зняли всі питання щодо переможця.

Другий матч в якості фаворита провів “Самбуд”, гравці якого вже до середини другого тайму забили у протилежні ворота чотири “сухі” м’ячі. Їх суперник оговтався лише за п’ять хвилин до фінального свистка. Щоправда, за час, що залишився, футзалісти “Стандарта” зуміли забити тількі двічі, тому до півфіналу закономірно вийшли їх опоненти.

Заключний матч ігрового вечора містив ще менше інтриги, ніж попередні два. Юні вихованці ДЮСШ №4, яких тренує Вадим Басюк, зовні без особливих проблем “на класі” провели у ворота значно старших і кількісно більш численних суперників один за одним п’ять голів, не пропустивши у власні жодного та пройшли до півфіналу.

Тхорук Віктор, 39 (4:1)

“Альянс”: Зайчук Андрій; Кривко Вадим; Кривко Олександр; Тхорук Віктор; Жовтанюк Максим; Зубік Антон; Козяр Андрій; Єфименко Владислав; Хоровець Дмитро; Агеєв Дмитро
МФК “Дядьковичі”: Михальчук Дмитро; Ємець Микола; Ткачук Андрій; Чорний Сергій; Луцовят Вячеслав; Теребійчук Василь; Данилюк; Колабський Юрій; Коранюк; Данилюк-2.

Герасимчук Сергій, 37 (2:4)

“Стандарт”: Герасимчук Сергій; Грицюк Денис; Коваль Юрій; Слінчук Павло; Матещук Микола; Конончук Антон; Червук Артур; Ляхович Дмитро; Гулюк Максим; Січкар Владислав
“Самбуд”: 1.Зіньков Олександр; Лушпанов Євгеній; Кулініч Георгій; Семенюк Данило; Парфенюк Любомир; Петрина Владислав; Ящук Вадим; Ющук Борис; Будько Андрій; Коломис Назар

Ковальчук Владислав, 31 (5:0)

ДЮСШ №4: 1.Дяченко Дмитро; Малиновський Максим; Рибіцький Дмитро; Дифорт Дмитро; Ковальчук Владислав; Панкратій Віталій; Плюта Володимир; Титечко Роман
“АВ Метал Груп”: 1.Радовенчик Віктор; Рожко Олександр; Омельчук Назар; Фомин Роман; Довгий Дмитро; Тлумак Степан; Гавриляк Михайло; Заруба Микола; Дорошко Іван; Короленко Роман; Шевчик Микола
Запасные: Стрихарчук Михайло; Коровай Володимир

Після завершення поєдинків відбулася процедура жеребкування 1/2 фіналу, в котрій визначилися наступні пари: ДЮСШ №4 – “Самбуд” і “Альянс” – переможець пари “Рівнестандарт”/”Рівне-112 – Рівнеобленерго”.

1 thought on “Визначилися три з чотирьох учасників півфіналів Кубку міста Рівне з футзалу + ФОТО + ВІДЕО