“Рівнестандарт-ДЮСШ №4” у третьому поєдинку в Києві обіграв “Донбасенерго” + ФОТО + ВІДЕО

У суботу, 5 грудня, “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” другий поєдинок за два останніх дні у Київській футзальній лізі. Рівняни після поразки від “Star” зуміли переграти “Донбасенерго” з рахунком 4:2. Переконливо вигравши перший тайм 3:0 (автогол та дубль Романа Дацюка), в другому “стандартівці” дозволили “енергетикам” скоротити відставання до мінімуму (3:2). Проте м’яч Павла Дармовіса під завісу зустрічі все ж забезпечив рівненській команді комфортне переможне завершення зустрічі (переглянути протокол матчу).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “РІВНЕСТАНДАРТ-ДЮСШ №4” – “ДОНБАСЕНЕРГО”

Звіт про матч від прес-служби Федерації футболу Києва:

В другому поєдинку за участі колективу «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» була зовсім інша історія. Підопічні Дармовіса протистояли грізному «Донбасенерго» і вже в дебюті матчу вийшли вперед, завдяки прикрому автоголу Романовського-1:0. «Енергетики» відповіли кількома цікавими комбінаціями, але виправити ситуацію не змогли. З іншого боку рівняни задавали темп матчу, тому не дивно, що вже на 9-й хвилині Дацюк розстріляв ворота суперника-2:0. Підопічні Мельника намагались виправити ситуацію, але перед свистком на перерву знову не вгледіли Дацюка, котрий встановив остаточний рахунок першої половини гри-3:0. В другому таймі «Енергетики» увімкнулись на повну та стали награвати 5-го польового. Результат не змусив себе довго чекати і вже на 22-й хвилині рахунок став 3:2 завдяки голу Саківського і вдало реалізованого пенальті Аксьонова. Рівняни вимушені були більше часу проводити в захисті та чекали на помилку супернику. Натомість колектив «Донбасенерго» був близький до нічиєї, але одна неточна передача на чужій половині поля обернулась голом від Павла Дармовіса, котрий встановив остаточний рахунок зустрічі-4:2. Таким чином команда «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» обіграла дуже непростого суперника, а «Енергетики» зазнали першої поразки в сезоні.