У п’ятницю, 4 грудня, “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” провів свій другий поєдинок у Київській футзальній лізі. Граючи проти команди “Star” рівняни першими зуміли відкрити рахунок – на 8-й хвилині відзначився Дмитро Жовтун. Проте по перерві суперник двічі примусив капітулювати Павла Чемериса (на 19 і 22 хвилинах) і рахунок 1:2 став підсумковим (переглянути протокол матчу).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧІ “РІВНЕСТАНДАРТ-ДЮСШ №4” – “STAR”

Звіт про матч від прес-служби Федерації футболу Києва:

У першій половині гри підопічні Павла Дармовіса виглядали більш ніж переконливо, але змогли оформити лише один гол зусиллями Дмитра Жовтуна-1:0. Натомість «Зірки» встигли відзначитись кількома ударами з дальньої і середньої дистанції, котрі ніяк не можна віднести до небезпечних. В свою чергу команда «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» мала реальні нагоди, щоб зняти всі питання відносно переможця, але обмежилась одним голом. Після перерви ситуація кардинально змінилась, оскільки В’ячеслав Листопад знайшов потрібні слова для своїх підопічних. «Зірки» заграли розкутіше та стали більше часу проводити в атаці. Як наслідок, на 19-й хвилині Шовкошитний вирівняв ситуацію на паркеті, а вже на 22-й Бодров класним ударом п’ятою вивів свою команду вперед-1:2. Підопічні Павла Дармовіса були шоковані таким розвитком подій і пішли ва-банк, щоб ситуацію виправити. Проте, представники «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» не змогли підтвердити статус фаворита, оскільки «Зірки» дисципліновано відіграли в обороні і зберегли переможний результат.

А вже у суботу, 5 грудня, о 18:00 у черговому матчі Київської футзальної ліги “Рівнестандарт ДЮСШ №4” зустрінеться з “Донбасенерго”.

Турнірна таблиця на 4 грудня

1 thought on ““Рівнестандарт-ДЮСШ №4” поступився у своєму другому матчі Київської футзальної ліги + ФОТО + ВІДЕО