Після річної перерви Сергій Непомнящий знову виграв перегони бомбардирів Другої ліги

Найкращим бомбардиром Другої ліги Чемпіонату Рівненської області сезону 2020 року став нападник ФК “Грем’яче” Сергій Непомнящий, який відіграв 9 з 10 поєдинків своєї команди і провів у них 10 голів (середня результативність – 1,11 м’яча за матч). Для форварда команди з Острожчини подібний титул став другим за останні три сезони. Адже в Першості Рівненщини 2018 року він у складі ФК “Вельбівно” вперше став найкращим голеадором турніру, забивши у 21 матчах 23 голи (середня результативність – 1,10 м’яча за матч).

Загалом, на полі Непомнящий провів 759 хвилин і забивав гол з інтервалом у 76 хвилин. Жодного разу форвард не підходив до одинадцятиметрової позначки, тоді як в сезоні 2018 року він п’ять разів реалізував одинадцятиметровий і з гри, відповідно, забив 78,26% усіх м’ячів.

10-11 Прядун Микола “Граніт” (Томашгород) 4
12 Новосад Тарас ФК “Смига-Кенненберг” 4 (1)
Повний рейтинг авторів голів у Другій лізі 2020!

Якщо брати до уваги індивідуальні бомбардирські досягнення гравців різних команд у Першості області за останні двадцять років, то результат Сергія Непомнящого у сезоні 2020 року – один з найгірших через невелику кількість матчів. Лише у 2003 році Михайло Перебенесюк зі “Случа” забив менше, а саме 9 голів, щоправда команди тоді провели по 12 поєдинків. У 2000 році 10 голів також провів Володимир Ткачук, який виступав за рівненський СДЮШОР і участь в змаганнях тоді також брало 6 клубів.

За відносним показником (кількість м’ячів поділена на максимально можливу кількість матчів у сезоні) цьогорічний результат Непомнящого – рівно один гол за поєдинок – дозволяє йому ділити 9-10 місця з тим ж таки Володмиром Ткачуком.

Сергій Непомнящий став третім гравцем в новітній футбольній історії Рівненщини, котрому вдалося двічі вигравати бомбардирські перегони у другому за силою обласному дивізіоні. До цього таке досягнення підкорялося двічі поспіль Віталію Бриксі (2007-2008 роки, “Енергія” з Володимирця) та Михайлу Цимбалюку (2015 і 2017 роки, “Калина” з Бугрина). Але вперше гравцю звання найкращого голеадора вдалося здобути в складі двох різних команд, адже у 2018 році Непомнящий виграв бомбардирські перегони у складі ФК “Вельбівно”.

Кращі бомбардири Першостей Рівненської області 2003-2020

У Другій лізі – 2020 гравці оформили три хет-трики (Станіслав Гребень із ФК “Садове-2”, Сергій Непомнящий із ФК “Грем’яче” та Ярослав Похила з “Енергії”) і 14 дублів. Найшвидший хет-трик в активі Гребеня, який за 40 хвилин домашнього матчу проти “Енергії” забив тричі у ворота володимирчан. Цікаво, що в нинішньому сезоні цей півзахисник також зумів оформити хет-трик у грі Першої ліги за ФК “Садове”.

Гребень також перебуває серед тих трьох гравців Другої ліги, які найшвидше забивали у ворота суперника два м’ячі – для цього йому вистачило чотирьох хвилин (у домашній грі проти “Граніта”), стільки ж часу витратили на свої дублі Богдан Ковальчук із “Енергії” у виїзній зустрічі проти ФК “Смига-Кенненберг” та Сергій Непомнящий із ФК “Грем’яче” у домашньому матчі проти ФК “Садове-2”.

Найдовше дубль оформляв Віталій Питель із “Граніта”, перший і другий м’ячі котрого у виїзній грі проти ФК “Смига-Кенненберг” розділяють 38 хвилин.

Що стосується гравців ФК “Садове-2”, то крім Гребеня дубль на свій рахунок записав лише один його партнер – Дмитро Симончук.

Питель Віталій 2 38 “Граніт” (Томашгород)* – ФК “Смига-Кенненберг” – 7:2

Загалом, після завершення сезону 2020 в активі нинішнього  форварда ФК “Грем’яче” Сергія Непомнящего стало рівне 60 голів, проведених в Другій та Першій лігах Рівненської області – один м’яч за ФК “Острог-Академія” (II дивізіон, 2015 рік ), 17 м’ячів за ФК “Острог-Академія-Острозький район” (II дивізіон, 2017 рік), 23 м’ячі за ФК “Вельбівно” (II дивізіон, 2018 рік), 9 м’ячів за “Калину” (I дивізіон, 2019 рік), 10 м’ячів за ФК “Грем’яче” (I дивізіон, 2020 рік).