Віталій Груша провів свій 25-й гол за “Агробізнес” на професійному рівні + ВІДЕО

Четвертий м’яч за п’ять своїх останніх ігор провів уродженець Рівненщини Віталій Груша у черговому поєдинку за волочиський “Агробізнес”. У виїзному матчі проти “Полісся” півзахисник забив другий м’яч своєї команди (тайм-код на відео – 0.20). В підсумку, команда з Хмельниччини здобула перемогу з рахунком 3:1 над житомирянами і залишилася на першому місці в турнірній таблиці.

Загалом, для Віталія Груші зустріч стала 103 на професійному рівні у складі “Агробізнеса”, а гол – 25-м, забитим у Чемпіонатах та Кубках України.

У матчі проти “Полісся” Віталій Груша вийшов у стартовому складі, відзначитися ж йому вдалося вже на 30-й хвилині (протокол матчу на сайті ПФЛ).

Також у сезоні 2020/2021 років в активі півзахисника дві гольові передачі, в пасиві – одна жовта картка.