Віталій Груша забив свій третій м’яч в останніх чотирьох матчах за “Агробізнес” + ВІДЕО

Уродженець Рівненщини Віталій Груша відзначився у черговому поєдинку за волочиській “Агробізнес”. У виїзній зустрічі проти ФК “Миколаїв” півзахисник провів другий м’яч своєї команди (тайм-код на відео – 2.34). В підсумку, команда з Хмельниччини здобула перемогу з рахунком 2:0, а для Груші цей гол став третім у нинішньому Чемпіонаті України серед команд Першої ліги. При чому забиває він в третьому з чотирьох поєдинків (до цього від його ударів “постраждали” “Кремінь” та “ВПК-Агро”).

У матчі проти миколаївських корабелів Віталій Груша вийшов у стартовому складі та був замінений на 75-й хвилині, відзначитися ж йому вдалося на 66-й хвилині (протокол матчу на сайті ПФЛ).

Загалом, для півзахисника зустріч у Миколаєві стала 102 на професійному рівні у складі “Агробізнеса”, а гол – 24-м, забитим у Чемпіонатах та Кубках України. У сезоні 2020/2021 років в активі Віталія Груши дві гольові передачі, в пасиві – одна жовта картка.