Незважаючи на діаметрально різні місця, котрі посідали перед очним поєдинком два представники Гощанщини у Першій лізі, матч між “Аграрієм” та ФК “Садове” обіцяв бути суперпринциповим. Особливо, згадуючи зустріч першого кола, в якому гощанці несподівано для багатьох зуміли відсвяткувати перемогу.

Ворота господарів уперше в нинішньому сезоні захищав Сергій Кравець і майже відразу після початку зустрічі саме його помилка ледве не привела до голу. Голкіпер “Аграрія” невдало вибив м’яч після відкидки захисника прямо на ногу Дмитра Симончука. Проте, на щастя господарів, удар гравця ФК “Садове-2”, який уперше вийшов у стартовому складі основної команди, прийшовся вище порожніх воріт.

Щоправда, після такого прикрого ляпа, Кравець почав діяти надійно і в декількох епізодах саме його самовіддана гра на останньому рубежі дозволила зберегти нічийний результат до кінці першого тайму. А моментів у садівчан для того, аби відкрити рахунок у першій половині зустрічі, вистачало.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “АГРАРІЙ” (ГОЩА) – ФК “САДОВЕ”

Так, на 8-й хвилині Володимир Гайдук з метрів десяти у падінні пробивав по воротам, але голкіпер зреагував. На 12-й хвилині розіграш кутового мав завершуватися голом, проте Кравець просто чудом “потягнув” удар Олега Василечка впритул. На 22-й хвилині кіпер господарів “витягнув” м’яч з ближньої дев’ятки після удару Вадима Жака зі штрафного, а на 40-й Гайдук мав можливість “прикластися” до м’яча, перебуваючи без опіки на лінії карного майданчика, проте удар у форварда ФК “Садове” відверто не вийшов.

Господарі ж більшість ігрового часу проводили в обороних маневрах, лише зрідка отримуючи шанси для контратак. Проте, за великим рахунком, у першому таймі голкіпер ФК “Садове” Юрій Балаушко відверто нудьгував. Хоча й за таких умов на 45-й хвилині Михайло Цимбалюк цілком міг перетворити подачу Ігоря Блажиєвського у гол, проте головою не зумів перекинути кіпера садівчан, котрий вийшов на перехоплення м’яча аж на лінію штрафного майданчика.

По перерві активність гостей значно знизилася і чим ближче залишалося до завершення поєдинку, тим важче було зрозуміти, за рахунок чого гравці ФК “Садове” сподіваються здобути таку потрібну їм перемогу. Як виявилося, все вирішила індивідуальна майстерність Станіслава Гребеня. Півзахисник садівчан був активий на протязі всього поєдинку і вже декілька разів пристрілювався по воротах гощанців. Нарешті, на 80-й хвилині Гребень підібрав вибитий захисником “Аграрія” м’яч і наважився на удар метрів з 25-и – сфера влетіла в правий нижній кут, а відчайдушний стрибок Сергія Кравця нічим зарадити вже не міг…

Не встигли господарі розвести м’яч з центру поля, як його втратили і ФК “Садове” організував ще одну гольову атаку. То й же таки Станіслав Гребень виконав з правого флангу високу подачу в карний майданчик суперника, Рустам Кишиєв грудьми скинув сферу на Дмитро Симончука, який в акробатичному стрибку з близької відстані проштовхнув її до сітки за спиною кіпепа гощанці – 0:2 і гру було зроблено!

Щоправда, оборонці гощанської команди після цього почали доводити боковому та головному арбітру, що Кишиєв віддав передачу на партнера руками, проте рефері рішення про взяття воріт так і не відмінив.

А в наступному турі в Садовому відбудеться головна гра в сезоні для команди господарів. ФК “Садове” прийматиме головного конкурента в боротьбі за друге місце – клеванський “Коливань”. У випадку перемоги садівчани гарантують собі срібні нагороди Чемпіонату області 2020, нічия ж залишить примарні шанси на такий результат, тоді як поразка взагалі може викинути за межі призової трійки.