У матчі 11 туру, котрий відбувся у суботу, 24 жовтня, ФК “Садове” на власному полі приймав головного претендента на перемогу в нинішньому Чемпіонаті області – оржівський ОДЕК. Практично, весь тайм садівчани стримували атаки гостей, проте пропустили гол на останній хвилині першої половини зустрічі після розіграшу штрафного удару (гол головою провів Максим Дерман).

По перерві господарі пішли відігруватися та мали кілька непоганих нагод, аби зрівняти рахунок. Утім, забити ОДЕКу не вдалося, натомість суперник використав ще один стандарт (цього разу після кутового на добиванні вдало зіграв Віктор Газицький) та подвоїв свою перевагу в забитих м’ячах.

Остаточно надію на прийнятний для ФК “Садове” результат у цій зустрічі оржівці “вбили” на 75-й хвилині, коли провели третій гол (автор – Микола Коляда). За сім хвилин після цього у ворота садівчан призначили пенальті, проте Микола Гайдучик не зумів виграти дуель у Юрія Балаушка. Для голкіпера господарів цей одинадцятиметровий став другим відбитим з двох у поточному сезоні і за цим показником він є найкращим серед воротарів Першої ліги.

Утім, завершити гру на мажорній ноті гравцям ФК “Садове” не вдалося. На першій компенсованій хвилині після подачі кутового та удару головою Івана Мучака їм учетверте довелося виймати м’яч із сітки воріт, які на той момент захищав уже Станіслав Горнік.

Невдалим виявився звітний тур і для двох інших представників Гощанщини, які проводили свої матчі наступного дня – у неділю, 25 жовтня. “Калина” на власному полі мінімально поступилася “Случу”. Єдиний м’яч у зустрічі гості провели на 62-й хвилині. Перед цим захисники бугринців помилилися у простій ситуації при перепасовці і Віктор Кравчук змушений був сфолити майже на лінії карного майданчика, щоб завадити нападнику березнівчан вийти віч-на-віч з голкіпером. Арбітр кваліфікував порушення як “фол останньої надії” та вилучив оборонця. Але найгіршим виявилося те, що “Случу” вдалося використати цей стандарт на всі 100%. Микола Окерешко сильно пробив у той же кут, де стояв Іван Одинець і кіпер “Калини” не зумів парирувати цей постріл.

Гощанський “Аграрій” гостював у Клевані у “Коливаня”. Місцева команда бореться за призові місця і майже відразу підтвердила свої амбіції – на 14 хвилині господарі вже вели з перевагою у два м’ячі. Щоправда, на 24-й хвилині Вадим Царьов, після стрімкої контратаки і скидки п’ятою у виконанні Тараса Стельмащука, відновив інтригу в матчі. Але на перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь команди з Рівненського району.

У другому таймі Сергія Кухарчука у воротах “Аграрія” замінив Олексій Дем’янець, проте він незабаром отримав травму при спробі вибити м’яч від воріт. Після цього він ще встиг пропустити один гол і все ж залишив поле, а його місце в рамці зайняв польовий гравець – капітан Олексій Сержанюк. Сподіватися на камбек у такій ситуації гощанцям було вже вкрай важко. І, дійсно, до фінального свистка гості пропустили ще двічі, дозволивши “Коливаню” здобути найбільшу перемогу в нинішньому Чемпіонаті області та піднятися на друге місце у турнірці.

Протокольні дані матчів 11 туру

Матч №41.

“Локомотив” (Здолбунів) – СФК “Іква” (Млинів) – 3:0

25.10.2020. 11 тур. Технічний результат. Здолбунів. Стадіон “Локомотив”.

Матч №42.

“Калина” (Бугрин) – “Случ” (Березне) – 0:1 (0:0)

25.10.2020. 11 тур. Бугрин. Стадіон “Новий”.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський рн)

Гол:
Окерешко Микола – штрафний, 62 (0:1)

“Калина” (Бугрин): 1.Одинець Іван; 14.Терещук Давид; Кравчук Віктор
“Случ” (Березне): 1.Іванчук Владислав; 80.Олексієвець Олександр; 8.Чепіга Роман; 9.Фесовець Владислав

Попередження: Фесовець Владислав, 25; Чепіга Роман, 69; Терещук Давид, 81; Олексієвець Олександр, 90+2
Вилучення: Кравчук Віктор, 61

Матч №43.

ФК “Садове” – ОДЕК (Оржів) – 0:4 (0:1)

24.10.2020. 11 тур. Садове. Стадіон “Садове-Арена”.

Головний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)

Голи:
Дерман Максим (Красномовець Юрій, Семенчук Владислав) – штрафний, 45 (0:1)
Газицький Віктор – кутовий, 65 (0:2)
Коляда Микола (Гайдучик Микола), 75 (0:3)
Мучак Іван (Ніколайчук Олександр) – кутовий, 90+1 (0:4)

Незабиті пенальті:
Гайдучик Микола (ОДЕК (Оржів)), 82 (голкіпер)

ФК “Садове”: 27.Балаушко Юрій (к) (35.Горнік Станіслав, 85); 3.Тимошицький Сергій; 22.Пархомчук Анатолій (9.Драганчук Олександр, 80); 18.Овсійчук Олександр; 16.Якимчук Роман; 19.Прокопчук Денис; 5.Цвик Сергій; 6.Ситник Дмитро (7.Гайдук Володимир, 71); 15.Гребень Станіслав; 23.Василечко Олег; 8.Кишиєв Рустам.
Середній вік: 26,5 року.

ОДЕК (Оржів): 12.Омелянюк Андрій; 92.Ящук Вадим (92.Мучак Іван, 78); 87.Дерман Максим; 3.Кадепський Юрій; 24.Мазурець Антон (8.Чикалюк-Козакевич Сергій, 81); 77.Гвоздь Сергій; 2.Красномовець Юрій (97.Фесенко Андрій, 46); 13.Трофімчук Михайло (к) (9.Ніколайчук Олександр, 46); 20.Газицький Віктор; 17.Богданов Віталій (99.Гайдучик Микола, 46); 7.Семенчук Владислав (7.Коляда Микола, 61)
Запасні: 1.Кособуцький Юрій
Середній вік: 25,8 року.

Попередження: Василечко Олег, 28; Тимошицький Сергій, 40; Мазурець Антон, 70

Матч №44.

“Коливань” (Клевань) – “Аграрій” (Гоща) – 6:1 (3:1)

25.10.2020. 11 тур. Клевань. Стадіон “Парк”.

Головний арбітр: Шевчук Андрій (Рівне)

Голи:
Козяр Леонід, 5 (1:0)
Господинчик Андрій (Харчук Валентин) (автогол), 14 (2:0)
Царьов Вадим (Соловей Юрій, Стельмащук Тарас), 24 (2:1)
Кір’ях Віктор, 42 (3:1)
Кір’ях Віктор (Харчук Валентин, Кравець Денис), 66 (4:1)
Баранов Дмитро (Козяр Леонід), 71 (5:1)
Шурпик Віктор (Кір’ях Віктор), 90+2 (6:1)

“Коливань” (Клевань): 1.Слюсар Олексій (35.Сищук Назар, 82); 9.Петлюк Юрій; 5.Степанюк Сергій; 16.Кравець Денис (к) (33.Сачук Вадим, 76); 15.Попнюк Микола (4.Годун Олексій, 76); 13.Крищук Микола; 77.Харчук Валентин (2.Білан Олександр, 74); 20.Кір’ях Віктор; 11.Козяр Леонід (3.Зубарєв Павло, 72); 17.Шурпик Віктор; 14.Баранов Дмитро
Запасні: 1.Бицюк Максим; 10.Попик Олексій
Середній вік: 26,3 року.

“Аграрій” (Гоща): 12.Кухарчук Сергій (1.Дем’янець Олексій, 46) (22.Пивоварчук Анатолій, 68); 15.Господинчик Андрій; 5.Сержанюк Олексій (к); 4.Блажиєвський Ігор; 6.Шепель Віталій; 9.Хомончак Володимир; 20.Царьов Вадим (55.Сульжук Тарас, 84); 17.Соловей Юрій (14.Несен Павло, 83); 2.Медун Василь (10.Варварук Тарас, 54); 11.Савончук Володимир (16.Месь Олександр, 72); 8.Стельмащук Тарас (19.Дмитрієнко Олександр, 86)
Середній вік: 28,9 року.

Попередження: Хомончак Володимир, 17; Харчук Валентин, 49; Годун Олексій, 78; Соловей Юрій, 81; Сержанюк Олексій, 90+3

8. СФК “Іква” (Млинів) 0:7 1:4 0:3 3:2 -X-

2 thoughts on “Перша ліга: в домашній грі проти фаворита ФК “Садове” зумів протриматися лише перший тайм + ВІДЕО