Друга ліга: ФК “Садове-2” поступився ФК “Зарічне” у поєдинку за друге місце

Команда Ігоря Вакульчика не зуміла взяти очки в домашньому поєдинку проти ФК “Зарічне”. Пропустивши гол в роздягальню гравці ФК “Садове-2” у другому таймі знайшли в собі сили зрівняти рахунок – на 56-й хвилині гол провів капітан Олександр Бесащук після пасу Станіслава Гребеня. Проте на 77-й хвилині в ворота Станіслава Горніка влетів другий м’яч, а на четвертій компенсованій хвилині – ще й третій…

Поразка в грі з конкурентом серйозно ускладнила садівчанам боротьбу за призові місця. Точніше, фактично позбавила їх реальних шансів стати другими у Другій лізі. Адже для ФК “Зарічне” в останній зустрічі достатньо зіграти вдома внічию з “Гранітом” і фіналіст Кубку Рівненщини стане недосяжним для ФК “Садове-2”. Завдання, погодьтеся, виглядає цілком по силам зарічненському клубу.

Як би там не було, садівчанам в останній зустрічі змагань потрібно досягати у Володимирці в матчі проти “Енергії” максимального результату. Адже поразка однозначно викидає їх за межі трійки. Перемога ж, навпаки, гарантує бронзу чи срібло Другої ліги, тоді як за нічийного результату можна розраховувати лише на третє місце.

Відзначимо, що всі матчі заключного туру в Другій лізі Чемпіонату Рівненської області 2020 відбудуться в один день та час – у суботу, 20 жовтня, о 14:00.

З центру поля розпочинали гості, однак «світло-зелені» з перших хвилин почали тиснути на ворота суперників, адже вже двічі перемагали «Енергію» – у Кубку Рівненщини й попередньому колі чемпіонату.

Шанс відкрити рахунок мав Вадим Медведь, який легко обкрутив захисників, але потужний удар прийняла на себе хрестовина. Ще через хвилину подачу Степана Кащина захист перевів на кутовий. Від прапорця навісив Медведь, Олег Груша в один дотик замкнув, але воротар зумів узяти. Не встигли «енергетики» перейти на половину поля суперника, як Груша перехопив м’яч у центрі, віддав на правий фланг на Медведя. Вадим навісив у штрафний, де вже був Сергій Непомнящий, але форвард не дотягнувся.

«Енергія» активізувалася й ринула в атаку. Один прохід заблокували захисники, а другу атаку перервав суддя, зафіксувавши офсайд. На 12 хв. володимирчани подали штрафний. М’яч на льоту відбив Назар Гаврилюк, куля відскочила до «двійки» гостей і нападник пробив у дірку між захисниками – повз рамку.

На 14 хв. «енергетики» створили справді небезпечний момент – пройшовши центром поля, нападник вийшов сам на сам із воротарем і потужно пробив. Юрій Шуль намертво забрав м’яч. Грем’ячівці огризнулися атакою на атаку, але Дмитро Гаврилюк пробив засильно.

На 21 хв. Непомнящий отримав м’яч із глибини поля, став набирати швидкість і збив воротаря, який намагався зіграти на виході. Неприємний, але цілком ігровий момент, після якого володимирчани намагалися тиснути, але «світло-зелені» знову й знову випробовували міцність захисту «Енергії». На 27 хв. Олег Груша пройшов по центру віддав Сергієві Непомнящому, який із правого флангу намагався закрутити у ворота, але м’яч відлетів у поле, де його підібрав Вадим Медведь і перекинув воротаря – 1:0.

За наступну п’ятихвилинку «енергетики» двічі подавали стандарт, але м’яч уперто летів повз рамку. Натомість на 33 хв. Дмитро Гаврилюк протягнув бровкою, навісив у штрафний, де Сергій Непомнящий бісиклетою відправив м’яч у сітку – 2:0.

«Енергетики» розвели й пробили по воротах – Шуль бере. «Грем’яче» пішло в контратаку. Отримавши м’яч із центру, Непомнящий на межі офсайду підійшов упритул до штрафного суперників, голкіпер вийшов назустріч, намагаючись перехопити в падінні, і бомбардир закотив у порожні ворота – 3:0 на 35 хв.

До кінця тайму «Енергія» провела кілька непоганих атак, однак активність у чужому штрафному або читав захист, або відбивав голкіпер.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ГРЕМ’ЯЧЕ” – “ЕНЕРГІЯ”

Другу 45-хвилинку «Енергія» розпочала атакою, яку прочитав захист, відправивши м’яч на хід. На вістрі опинився Сергій Непомнящий, якого на підході до штрафного скосив захисник. Суддя призначив стандарт. Валерій Желюк перекинув стінку – 4:0.

«Грем’яче» всіма силами пішло на половину поля суперника й «енергетикам» кілька разів вдалося проскочити «коридором» у захисті, два сейви Шуля зберегли ворота «світло-зелених» сухими.

Натомість Степан Кащин у чужому штрафному засвітив свічку, а Дмитро Гаврилюк пробив у кількох сантиметрах від стійки.

Команди продовжували комбінувати й на 72 хв. Дмитро Гаврилюк поперечною передачею віддав на Миколу Науменка, той з-за меж штрафного майданчика легко підсік і м’яч, філігранно пролетівши під перекладиною, затріпотів у сітці – 5:0.

«Енергія» спромоглася провести атаку, у якій «десятка» вийшов на побачення зі Шулем, але Назар Гаврилюк, повернувшись у свій штрафний, надійно поставив корпус і вивів м’яч в аут. Гравці ФК «Грем’яче» продовжували тиснути. «Енергетики» підловили господарів на контратаці і, скориставшись обрізкою захисту, на 80 хв. поклали м’яч під ближню стійку – 5:1.

Грем’ячівці розвели, віддавши м’яч на Непомнящого, і той наступної хвилини оформив хет-трик – 6:1.

На 83 хв. рефері призначив штрафний у ворота грем’ячівців. М’яч пролетів повз стінку, Шуль у стрибку намагався дотягнутися, але посковзнувся на мокрому газоні – 6:2.

Наприкінці тайму редути «Енергії» ще випробовували Микола Науменко, Сергій Непомнящий, Степан Кащин, але не зуміли забити. Гості огризнулися двома атаками – на останній хвилині Шуль показав першокласний сейв, а от на 90+1 хв. м’яч таки опинився в сітці – 6:3.

Протокольні дані матчів 9 туру.

Матч №25.

“Граніт” (Томашгород) – ФК “Смига-Кенненберг” – 7:2 (3:1)

18.10.2020. 9 тур. Маневичі.

Головний арбітр: Вакулко Інна (Немовичі)

“Граніт” (Томашгород): 1.Покальчук Роман; 90.Питель Віталій
ФК “Смига-Кенненберг”: 17.Марків Віталій; 9.Коваль Владислав; 8.Терещенко Володимир

Попердження: Терещенко Володимир, 24; Питель Віталій, 45; Коваль Владислав, 69

Матч №26.

ФК “Садове-2” – ФК “Зарічне” – 1:3 (0:1)

17.10.2020. 9 тур. Садове. Стадіон “Садове-Арена”.

Головний арбітр: Мамчур Наталія (Рівне)

Голи:
Сорока Андрій, 44 (0:1)
Бесащук Олександр (Гребень Станіслав), 56 (1:1)
Переходько Максим, 77 (1:2)
Левчун Роман, 90+4 (1:3)

ФК “Садове-2”: 35.Горнік Станіслав; 17.Бартманський Максим (9.Коломис Назар, 65); 25.Макарчук Олександр; 6.Гриб Тарас; 22.Парфенюк Любомир; 15.Гребень Станіслав; 2.Гуда Максим; 5.Цвик Сергій; 10.Бесащук Олександр (к) (24.Лушпанов Євгеній, 65); 8.Симончук Дмитро; 7.Кулініч Георгій (22.Турчик Олег, 55).
Запасні: 13.Вакульчик Ігор; 23.Ковтунович Артем; 13.Котюк Павло; 1.Дзюба Владислав
Середній вік: 24,3 року.

ФК “Зарічне”: 1.Ковтунович Богдан; 17.Полюхович Олександр Г.; 23.Полюхович Олександр І.; 4.Буткевич Максим; 14.Горбачевський Іван; 6.Переходько Максим (9.Ковтунович Юрій, 81); 10.Гаврилюк Назар; 7.Очеретяний Федір (12.Шокот Василь, 85); 13.Прислупський Тарас (к); 99.Сорока Андрій (11.Блищик Ігор, 60); 8.Шило Роман (15.Левчун Роман, 60)
Запасні: 2.Корзюк Павло; 5.Полюхович Євген; 21.Костюченко Олександр.
Середній вік: 25,4 року.

Попередження: Парфенюк Любомир, 41; Макарчук Олександр, 67; Полюхович Олександр І., 68

Матч №27.

ФК “Грем’яче” – “Енергія” (Володимирець) – 6:3 (3:0)

18.10.2020. 9 тур. Вельбівне. 10 зрителей.

Головний арбітр: Дзюра Володимир (Рівне)

6. ФК “Смига-Кенненберг” 2:1 2:2 2:1 1:3 -X-

1 thought on “Друга ліга: ФК “Садове-2” поступився ФК “Зарічне” у поєдинку за друге місце