“Родина-Ліцей” з гощанками у складі стартувала у Першій лізі України + ВІДЕО

У суботу, 17 жовтня, в 4 турі Чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2020/2021 “Львів-Янтарочка” в рідних стінах зіграла внічию з “Родиною-Ліцей”. За команду з Костополя з перших хвилин вийшли на поле відразу чотири футболістки з Гощанщини – Маргарита Луцюк, Вікторія Рожко, Тетяна Котовець та Вікторія Скоцик.

На старті зустрічі Тетяна Веремейчук вивела гостей уперед – 1:0. На 35-ій хвилині поєдинку Юлія Зубар відновила рівновагу в рахунку, забивши свій 9-ий гол у сезоні – 1:1.

Для команди з Рівненщини дана гра стала першою в сезоні 2020/2021 року. До цього “Родина-Ліцей” беззмінно виступала у Вищій лізі, але за тиждень до старту нового ювілейного 30-го Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2020-2021 років на адресу УАФ надійшов лист від клубу “Родина” (Костопіль) про неможливість взяти участь у новому розіграші Чемпіонату України Вищої ліги.

У наступному турі, в суботу, 24-го жовтня, “Родина-Ліцей” на своєму полі прийматиме “Прикарпаття-ДЮСШ №3” з Івано-Франківська.