“Рівнестандарт-ДЮСШ №4” стартував у Кубку України з гостьової перемоги + ВІДЕО

Перший свій поєдинок в Кубку України сезону 2020/2021 “Рівнестандарт-ДЮСШ №4” провів на виїзді у Львові проти “Галицької здоби”, яку тренує рівненський футзаліст Сергій Тригубець. І старт у кубковому турнірі виявився вдалим – гості, на майданчик яких з капітанською пов’язкою вивів гравець ФК “Садове” Дмитро Ситник, перемогли з переконливим рахунком 6:3.

Рівняни першими забили м’яч у звітній зустрічі (відзначився Дмитро Скибичик уже на 3 хвилині), згодом подвоїли свою перевагу (Артем Мартиненко на 6 хвилині), Олег Палюх на 11 хвилині скоротив відставання, але Дмитро Жовтун відновив перевагу в два м’ячі на 14 хвилині. Проте на перерву команди пішли за результату 2:3 (гол у пекарів з пенальті провів Юрій Голубка на 15 хвилині).

По перерві Володимир Бобилєв зумів уперше зрівняти рахунок у матчі (29 хвилина), проте далі забивали тільки рівняни – Владислав Гарбарук (32 хвилина), Дмитро Жовтун (36-а) та Павло Дармовіс (40-а).

Отож, перед повторним поєдинком, який відбудеться в Рівному в листопаді, “стандартівці” створили солідний запас міцності та майже гарантували собі прохід до наступного кубкового етапу.

Звіт про матч від прес-служби “Галицької здоби”:

У суботу, 17 жовтня, у палаці спорту «Галичина» львівський аматорський футзальний клуб «Галицька здоба» стартував у новому розіграші змагань за Кубок України. У рамках першого попереднього раунду «пекарі» зустрілися з представником Першої ліги України «Рівнестандарт-ДЮСШ №4».

Розпочала цю гру краще команда-гостей. Буквально з перших хвилин цієї гри гравці з Рівне оточили штрафний майданчик нашої команди. Удар за ударом відбивав «пекар» Ігор Пунда, але й він був безсилим, коли на 3-й хвилині відзначився Дмитро Скибчик. За всіма канонами футзалу після пропущеного голу підопічні Сергія Тригубця мали би активізуватися, але цього не спостерігалося. Гравці «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» грали першим номером і не раз могли збільшити свою перевагу в рахунку.

Зрештою, так згодом і відбулося. На 6-й хвилині класною передачею від Дмитра Ситника скористався Артем Мартиненко – 0:2.

І лише після другого пропущеного голу гравці «Галицької здоби» почали створювати моменти біля володінь вже Юрія Колодюка. Якщо спершу Юрій Голубка не зумів переграти кіпера гостей, то згодом за нього реабілітувався Олег Палюх, який вдало пробив у дальній кут – 1:2. Вже за хвилину Горбей міг зрівняти рахунок, але чудом Олександр не зумів переграти 20-ого номера рівнян.

Відповідь підопічних Павла Дармовіса була миттєвою. Черговою обрізкою захисту «червоно-жовтих» сповна скористався Дмитро Жовтун – 1:3. Але, і це ще не був кінець у першій двадцятихвилинці. Один із найактивніших гравців нашої команди в цій Юрій Голубка вже за хвилину ударом із шестиметрового скоротив відставання у рахунку «Галицької здоби» до мінімуму – 2:3.

Початок же другого тайму був значно іншим у порівнянні з першим. Тут вже підопічні Сергія Тригубця грали першим номером й цілком логічно, що після серії нереалізованих моментів, «червоно-жовті» таки вирівняли цифри на табло. Це Володимир Бобилєв з третьої спроби таки проштовхнув «шкіряного» у сітку – 3:3.

Здавалося зараз «пекарі» зуміють лише розвинути свій успіх. Натомість, вони зупинилися й за три хвилини пропустили гол у своїх ворота. За «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» відзначився Владислав Гарбарук.

Звісно, що у плани «Галицької здоби» поразка не входила, то ж «коуч» Сергій Тригубець вар’ював четвірки, змінив воротаря (замість Ігоря Пунди вийшов Назарій Лазарський), але і це не допомогло. Юрій Голубка, Ярослав Писько свої моменти не реалізували, чого не скажеш за Дмитра Жовтуна та Павла Дармовіса, який фактично вирішили долю цього протистояння.

3:6 – поразка «Галицької здоби», поразка, за яку не соромно й остаточно все в цій парі вирішиться 7 листопада в Рівне, коли відбудеться матч-відповідь.

ФК «Галицька здоба» – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» – 3:6 (2:3)
ФК «Галицька здоба»: Пунда, Лазарський, Волошин, Горбей, Бобилєв, Стефанків, Писько, Голубка, Сивак, Палюх, Деревецький, Махинька

«Рівнестандарт-ДЮСШ №4»: Колодюк, Крук, Ситник, Дармовіс, Мартиненко, Чемерис, Рафальський, Гарбарук, Скибчик, Тютюрай, Жовтун

Голи: Палюх, 11, Голубка, 15, Бобилєв, 29 – Скибчик, 3, Мартиненко, 6, Жовтун, 14, 36, Гарбарук, 32, Дармовіс, 40

Кращі гравці за версією прес-служби: Юрій Голубка – Дмитро Ситник.

Результати дебютних матчів першого попереднього етапу Favbet Кубка України 2020/2021 від прес-служба Асоціації футзалу України:

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Карбон» (Черкаси) – 5:5 (1:3)
14 жовтня, 18:30. м. Запоріжжя, ПС ЗАБ
Голи:
Кирило Корешков (19, 32, 36), Володимир Тесля (26), Антон Гай (36) – Дмитро Проценко (10, 13, 15), Олександр Колос (22, 39)
Попередження: Володимир Тесля (7), Юрій Павлов (9), Владислав Швиденко (22), Кирило Корешков (33) – Антон Матвієнко (16)

«Нікма» (Запоріжжя) – «ДДХ» (Дніпро) – 2:1 (2:1)
15 жовтня, 18:30. м. Запоріжжя, ПС ЗАБ
Голи:
Дмитро Харченко (16), Михайло Трубаров (20 – з дабл-пен.) – Радислав Люлька (9)
Попередження: Микита Головко (34 – «Нікма»)

«Галицька здоба» (Львів) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне) – 3:6 (2:3)
17 жовтня, м. Львів, ПС «Галичина»
Голи: Олег Палюх (11), Юрій Голубка (15 – з пен.), Володимир Бобилєв (29) – Дмитро Скибчик (3), Артем Мартиненко (6), Дмитро Жовтун (14, 36), Владислав Гарбарук (32), Павло Дармовіс (40)
Попередження: Ігор Пунда (7), Юрій Голубка (23, обидва – «Галицька здоба»)

«Юрінновація» (Київ) – «Гепард» (Харків) – 2:11 (1:5)
17 жовтня, 12:30. м. Київ, СК КПІ
Голи: Сергій Студенецький (7), Олександр Грищенко (24) – Сергій Зінченко (3), Володимир Лоншаков (6), Олександр Поживотько (7), Юрій Петренко (11, 22), Артем Піддубний (18), Андрій Дуплій (33), Олександр Іванов (35, 38), Олексій Волобуєв (37), Михайло Мазун (39)
Попередження: Олександр Костенко (26) – Олександр Поживотько (34)

«Теремно Хліб» (Луцьк) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – 2:2 (1:1)
17 жовтня, м. Луцьк, СК «Адреналін Сіті»
Голи: Роман Іваніцький (6 – автогол, 13), Дмитро Бурковський (36) – Андрій Ткачук (23)
Попередження: Юрій Шаула (37 – «Теремно Хліб»)

«Інтер» (Донецьк) – «Яско» (Вінниця) – 2:1 (0:0)
17 жовтня,  м. Київ, СК «Gymmaxx Arena»
Голи: Євген Яблонько (21), Сергій Степаненко (30) – Владислав Васалатій (23)
Попередження: Євген Яблонько (21) – Владислав Степанюк (8), Фелікс Міранда (22), Артем Барібан (30)
Вилучення: Фелікс Міранда (28 – друга ЖК)
Нереалізований пенальті: Вадим Дробашко (6 – «Інтер»)

«Бастіон» (Львів) – «Любарт» (Луцьк) – 2:2 (2:0)
Голи: Віталій Багряк (4), Володимир Гриник (19) – Владислав Сизик (21, 26)
Попередження: Віталій Багряк (40) – Володимир Баденчук (19), Владислав Сизик (34)

«BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:2 (2:2)
18 жовтня, м. Київ, СК КПІ
Голи: Павло Химяк (2, 14) – Дмитро Баранник (6), Антон Кончаков (11)
Попередження: Олексій Прокопчук (32), Валерій Гайван (39, обидва – «Рятувальник»)
Нереалізований дабл-пенальті: Дмитро Войтенко (17 – «BudmonsteR»)

«Геологія» (Кременчук) – «Сервіс-Люкс» (Суми) – 13:1 (3:0)
18 жовтня, м. Кременчук, СК «Політехнік»
Голи: Дмитро Лавський (4, 10, 21), Євгеній Данилейко (13, 25, 28, 33, 34 – з дабл-пен.), Сергій Аліфанов (27), Ілля Юрченко (29), Ярослав Ботвинко (31), Ярослав Голубенко (36) – Руслан Якименко (35), Вадим Зеленський (40 – автогол)
Попередження: Денис Манченко (32), Ваге Саркісян (39) – Вадим Зеленський (13), Дмитро Грищенко (31)
Нереалізований пенальті: Віталій Костиренко (31 – «Геологія»)
Нереалізовані дабл-пенальті: Ярослав Голубенко (36), Дмитро Лавський (38, обидва – «Геологія»)

«Ельдорадо» (Київ) – «SKIDKA» (Київ) – 3:3 (0:2)
Голи: Ігор Фещенко (31 – з пен., 32, 35) – Юрій Щериця (7, 19), Максим Войток (33)
Попередження: Андрій Омельченко (11), Олександр Шамотій (17) – Віталій Гавриленко (17), Юрій Щериця (28)
Вилучення: Віталій Гавриленко (29 – друга ЖК), Віктор Цой (38, обидва – «SKIDKA»)
Нереалізовані дабл-пенальті: Андрій Мельник (32) – Юрій Щериця (20)

«Городенка» (Городенка) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – 0:5*