Після прикрої поразки вдома в матчі проти гощанського “Аграрія” на ФК “Садове” вже через три дні очікувало чергове районне дербі. У Бугрині садівчани зустрічалися з місцевою “Калиною” і налаштовувалися на серйозну боротьбу. В підсумку, гості не тільки здобули таку потрібну перемогу, але й забили супернику відразу 7 м’ячів, у власні ворота не пропустивши жодного.

Сама зустріч почалася зі швидкого голу від Олександра Малиновського, котрий повернувся у ФК “Садове” перед початком другого кола. М’яч влетів у сітку “Калини” вже на 2-й хвилині. До цього найшвидше у складі садівчан відзначався Володимир Гайдук (5-а хвилина у домашні грі проти “Случа” 30 серпня).

Надалі у Малиновського було ще декілька непоганих шансів відзначитися, одного разу “Калину” врятувала лише поперечина, проте забити більше йому не вдалося. Зате закріпив перевагу гостей у першому таймі гол Станіслава Гребеня, котрий відзначився перед самісінькою перервою.

В другій частині зустрічі організований спротив господарів тривав, практично, лише до 55-ї хвилини. Саме тоді другу жовту картку отримав Максим Дем’янчук і бугринці залишилися в меншості. Вже за п’ять хвилин після цього Роман Якимчук зробив рахунок 3:0 і справу можна було вважати зробленою.

Проте, відчувши “запах крові”, гравці ФК “Садове” продовжили “прасувати” оборону Бугрина і довели рахунок до непристойного. Ще два голи (один – з пенальті) записав до свого активу Станіслав Гребень, забив також Дмитро Ситник і один м’яч влетів у сітку Сергія Краснолюби від партнера та тезки – Сергія Ткачука.

Перемога з рахунком 7:0 стала для команди з Садового рекордною за всю її історії виступів у Першій лізі Рівненщини – як на виїзді, так і загалом. До цього в гостях ФК “Садове” перемагав лише з різницею в п’ять мячів (двічі 6:1 і один раз 5:0), а на власному стадіоні – в шість голів (тричі 6:0).

Найбільші перемоги ФК “Садове” у Чемпіонатах Рівненської області (перша ліга).

• 27.09.2020 ФК “Садове” – СФК “Іква” (Млинів) 6:0

Третя гощанська команда – “Аграрій” – у першому матчі другого кола грала в Березному. Місцевий “Случ” напередодні сенсаційно обіграв ОДЕК, тому в матчі проти гощанців також розраховував тільки на перемогу. Перший тайм зустрічі завершився за нічийних 0:0, а всі основні події в матчі відбулися після перерви протягом якоїсь чверті години – з 48-ї по 62-у хвилини обидві команди провели відразу чотири м’ячі у ворота один одного. На жаль, три з них влетіли у сітку за спиною капітана гостей Олексія Дем’янця (один раз – з пенальті). В складі “Аграрія” відзначився Тарас Варварук, котрого на побачення з голкіпером суперника вивів Михайло Цимбалюк.

Протокольні дані матчів 8 туру

Матч №29.

ОДЕК (Оржів) – СФК “Іква” (Млинів) – 3:0

04.10.2020. 8 тур. Технічний результат. Оржів. Стадіон “ОДЕК-Україна”.

Матч №30.

“Случ” (Березне) – “Аграрій” (Гоща) – 3:1 (0:0)

04.10.2020. 8 тур. Березне. Стадіон “Колос”.

Головний арбітр: Самков Віктор (Рівненський рн)

Голи:
Рудик Богдан (Окерешко Микола), 48 (1:0)
Клімов Сергій (Рудик Богдан), 52 (2:0)
Варварук Тарас (Цимбалюк Михайло), 59 (2:1)
Окерешко Микола – з пенальті, 62 (3:1)

“Случ” (Березне): 97.Черевач Олександр; 5.Каменчук Леонід; 9.Фесовець Владислав; 99.Потійчук Олександр (88.Прокопчук Марк, 55); 20.Базелюк Вадим (18.Чепіга Роман, 63); 2.Рудик Богдан (69.Біленький Дмитро, 75); 10.Коваль Артем; 58.Клімов Сергій; 19.Козлюк Олексій (21.Натяжко Володимир, 86); 80.Олексієвець Олександр; 11.Окерешко Микола (к).
Запасні: 3.Бадига Іван; 7.Августинович Роман; 4.Тимофєєв Анатолій
Середній вік: 23,4 року.

“Аграрій” (Гоща): 1.Дем’янець Олексій (к); 15.Господинчик Андрій; 4.Блажиєвський Ігор; 6.Шепель Віталій; 5.Сержанюк Олексій (19.Савончук Володимир, 61); 18.Мариняк Сергій; 10.Варварук Тарас; 20.Царьов Вадим (14.Несен Павло, 66); 17.Соловей Юрій; 7.Цимбалюк Михайло; 8.Стельмащук Тарас (16.Месь Олександр, 72).
Запасні: 11.Медун Василь; 2.Савчук Олександр; 13.Пивоварчук Анатолій; 27.Кравець Сергій.
Середній вік: 28,8 року.

Попередження: Соловей Юрій, 56; Каменчук Леонід, 59; Окерешко Микола, 64; Стельмащук Тарас, 65; Мариняк Сергій, 80; Господинчик Андрій, 82; Козлюк Олексій, 84; Варварук Тарас, 87

Матч №31.

“Локомотив” (Здолбунів) – “Коливань” (Клевань) – 0:1 (0:0)

04.10.2020. 8 тур. Здолбунів. Стадіон “Локомотив”.

Головний арбітр: Дзюра Володимир (Рівне)

Гол:
Шурпик Віктор, 50 (0:1)

“Локомотив” (Здолбунів): 1.Фролов Сергій; Зінчук Андрій; Хрусь Богдан; Сьох Роман
“Коливань” (Клевань): 27.Слюсар Олексій; 21.Зубарєв Павло

Попередження: Зінчук Андрій, 28; Хрусь Богдан, 68; Сьох Роман, 78; Зубарєв Павло, 83

Матч №32.

“Калина” (Бугрин) – ФК “Садове” – 0:7 (0:2)

04.10.2020. 8 тур. Бугрин. Стадіон “Новий”.

Головний арбітр: Шевчук Андрій (Рівне)

Голи:
Малиновський Олександр, 2 (0:1)
Гребень Станіслав (Жак Вадим), 44 (0:2)
Якимчук Роман (Лозян Вадим), 60 (0:3)
Гребень Станіслав – з пенальті, 72 (0:4)
Ситник Дмитро – штрафний, 78 (0:5)
Гребень Станіслав, 79 (0:6)
Ткачук Сергій (автогол), 86 (0:7)

“Калина” (Бугрин): 1.Краснолюба Сергій; 27.Дем’янчук Максим; 6.Гордійчук Сергій; 20.Кравчук Назар; 8.Вознюк Дмитро (24.Бугаєць Владислав, 61); 10.Талімончук Олександр (к); 4.Веремчук Максим; 9.Семенюк Данило; 14.Терещук Давид; 11.Ткачук Сергій; 7.Ющук Борис
Запасні: 13.Котович Олег; 5.Щербачук Микола; 18.Загривий Олександр; 12.Гаврусевич Юрій; 3.Джум Андрій
Середній вік: 27,3 року.

ФК “Садове”: 27.Балаушко Юрій (35.Горнік Станіслав, 77); 3.Тимошицький Сергій; 5.Цвик Сергій; 11.Лозян Вадим; 6.Ситник Дмитро; 15.Гребень Станіслав; 19.Прокопчук Денис (18.Овсійчук Олександр, 48); 16.Якимчук Роман; 14.Жак Вадим (к); 7.Гайдук Володимир (10.Ніколайчук Віктор, 53); 21.Малиновський Олександр
Запасні: 8.Кишиєв Рустам
Середній вік: 26,3 року.

Попередження: Дем’янчук Максим, 15; Прокопчук Денис, 20; Тимошицький Сергій, 35; Якимчук Роман, 41; Малиновський Олександр, 55; Гордійчук Сергій, 69

8. СФК “Іква” (Млинів) 0:7 3:2 -X-

1 thought on “Перша ліга: Перемога у Бугрині стала для ФК «Садове» рекордною за всю історію клубу + ВІДЕО