Перша ліга: ФК “Садове” у заключному турі першого кола вдома розгромив “Ікву” + ФОТО + ВІДЕО

У минулому сезоні ФК “Садове” приймав млинівський СФК “Іква” у другому колі Чемпіонату області і несподівано поступився з рахунком 2:3. Саме та поразка стала однією з причин, яка, в підсумку, привели до втрати бронзових нагород Першої ліги.

Минулої неділі, 27 вересня, садівчани вирішили не повторювати помилок річної давнини і вже в першій частині зустрічі гарантували собі перемогу. Тим більше, що суперник особливого спротиву не чинив – якщо в першому таймі млинівчани ще намагалися контратакувати, то після перерви біля воріт господарів небезпечних моментів, практично, не було.

Відкрив рахунок на 13 хвилині зустрічі капітан ФК “Садове” Вадим Жак, якому асистував Денис Прокопчук. Лівий захисник садівчан на своєму фланзі накрутив кількох суперників і віддав передачу на партнера, котрий увійшов на пару метрів в карну зону і вразив ближній кут воріт Млинова – 1:0!

Через чверть години вперше у матчі відзначився Володимир Гайдук, який з близької відстані замкнув простріл того ж таки Прокопчука. За хвилину до завершення першого тайму нападник ФК “Садове” оформив дубль, пробивши з лінії карного майданчика та застукавши зненацька голкіпера “Ікви” Павла Мельничука.

Забивши за перший тайм рівно стільки ж, скільки за все перше коло, садівчани у другій частині зустрічі обертів вже не збавляли. Активно ввійшли в гру гравці, котрі вийшли на заміну. Саме вони організували четвертий гол, автором якого став Дмитро Ситник. Пізніше ще двічі відзначився Віктор Ніколайчук і на це йому цілком вистачило менше, ніж півгодини перебування на полі.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ” – “ІКВА” МЛИНІВ

Переконлива перемога в поєдинку останнього туру першого кола дозволила ФК “Садове” піднятися на чисте третє місце. Просування вверх по турнірній таблиці могло би бути ще більш успішнішим, але підвели сусіди з Бугрина. “Калина” на власному полі несподівано крупно програла “Коливаню”. При чому, нічийний рахунок у зустрічі тримався до 68-ї хвилини. Але пропустивши другий м’яч вдруге відігратися бугринці не змогли. Більше того, пізніше господарі отримали у власні ворота третій та четвертий голи, хоча навіть у домашній грі проти ОДЕКа зуміли відстояти нічию.

Дуже близьким до своєї другої перемоги в Чемпіонаті області – 2020 був у Здолбунові гощанський “Аграрій”. На 69-й хвилині Вадим Царьов з одинадцятиметрової позначки вивів гостей вперед. Проте “Локомотив” зумів відігратися за чотири хвилини до завершення основного часу, коли гол у ворота своїх колишніх одноклубників провів Володимир Глаз.