Кубкова драма в Бугрині: пенальті зупинили “Калину” за 18 хвилин до фіналу + ВІДЕО

Після поразки у першій грі в Зарічному з рахунком 1:3 в “Калини” залишалися непогані шанси на загальний успіх. Це повністю підтвердив перший тайм, коли господарі на протязі трьох хвилин вийшли вперед за результатом двоматчевої зустрічі.

На 36-й хвилині після подачі кутового першим перед воротами зорієнтувався Борис Ющук, який відкрив рахунок у поєдинку. А на 38-й після розіграшу спірного удару Дмитро Вознюк дальнім навісним ударом застав зненацька голкіпера ФК “Зарічне” – 2:0!

У майбутньому фіналі Кубку області “Калина” перебувала аж до 72-ї хвилини, на якій ФК “Зарічне” реалізував пенальті. Одинадцятиметровий головний арбітр матчу Наталія Мамчур призначила після розіграшу кутового біля воріт господарів. Гравець гостей перший встиг на м’яч, який вибивали захисники, знайшов ногу суперника, після чого опинився на землі.

Вирок реферині виконав штатний пенальтист зарічненської команди Федір Очеретяний (в Другій лізі він реалізував три одинадцятиметрових з трьох). Юрій Гаврусевич вгадав напрям удару, проте шансів взяти його в голкіпера не було – м’яч влучив у поперечину біля самісінької хрестовини і відлетів у сітку.

Спроби бугринців перевести гру в овертайм за час, що залишився до фінального свистка, так ні до чого і не привели. За три хвилини до завершення основного часу “Калина” взагалі залишилася в меншості, оскільки друге попередження отримав Максим Дем’янчук. А на четвертій компенсованій хвилині інтрига в зустрічі остаточно наказала довго жити. Бугринці пропустили контратаку ФК “Зарічне” і знову сфолили в своєму карному майданчику. Цього разу до крапки підійшов Роман Шило і пробив “на техніку”, перехитривши голкіпера – 2:2…

“Калина” (Бугрин) – ФК “Зарічне” – 2:2 (2:0)

23.09.2020. Кубок Рівненської області 2020. 1/2 фіналу. Матч-відповідь. Бугрин. Стадіон “Новий”.

Головний арбітр: Мамчур Наталія (Рівне)

Голи:
Ющук Борис – кутовий, 36 (1:0)
Вознюк Дмитро, 38 (2:0)
Очеретяний Федір – з пенальті, 72 (2:1)
Шило Роман – з пенальті, 90+4 (2:2)

Попередження: Джум Андрій, 40; Талімончук Олександр, 43; Бугаєць Владислав, 52; Дем’янчук Максим, 62; Вознюк Дмитро, 62 – Прислупський Тарас, 37; Шило Роман, 63.
Вилучення: Дем’янчук Максим, 87 (2ЖК)

ОДЕК (Оржів) – ФК “Грем’яче” – +:-

23.09.2020. Кубок Рівненської області 2020. 1/2 фіналу. Матч-відповідь.

ФК “Зарічне”

Таким чином, у фіналі Кубку Рівненської області 2020 року, який попередньо заплановано провести на стадіоні “Ліон” села Малинськ 14 жовтня, зіграють ОДЕК (Оржів) та ФК “Зарічне”. Відзначимо, вперше з 2001 року у вирішальному поєдинку за цей трофей зіграє представник другої обласної ліги. Нагадаємо, 19 років тому Кубок між собою взагалі розігрували на той момент два представники Першості області – то й же таки ОДЕК та млинівська “Іква”, а перемогу в додатковий час з рахунком 4:3 здобув представник Рівненського району.