ФК «Гоща АТО» переміг у благодійному «Кубку Єдності – 2020» + ФОТО + ВІДЕО

У п’ятницю, 18 вересня, у Гощі на стадіоні ДЮСШ відбувся благодійний турнір з міні-футболу «Кубок Єдності», який проводився в рамках акції єдності «Майбутнє України». В змаганнях взяли участь команди з Рівненської, Львівської та Луганської областей. Організаторами спортивного свята стали Гощанська селищна рада, Громадське об’єднання «Єдність і Майбутнє України» (містечко Білокуракине, що на Луганщині), благодійна організація «Благодійний фонд Віктора Щербачука», громада міста Корець, благодійний фонд «Волонтери» (місто Броди, що на Львівщині).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ТУРНІРУ “КУБОК ЄДНОСТІ 2020”

Перед початком футбольних поєдинків гравці команд взяли участь в урочистій частині, присвяченій тридцятій річниці першого Майдану в Гощі. Адже, як повідомив присутнім селищний голова Микола Панчук та нагадав колишній голова селищної ради Валерій Бейлах, 15 вересня 1990 року на гощанській площі активісти вперше підняли державний прапор незалежної України.

Після завершення усіх урочистостей шість учасників «Кубку Єдності 2020» відіграли кожен по три поєдинки, які складалися з двох таймів по 10 хвилин. До фіналу змагань потрапив ФК «Гоща АТО», який у своїй групі обіграв «Шахтар» (Гірське, Луганська область) з рахунком 5:1 та зіграв унічию з ФК «Броди» (Львівська область) 2:2. Суперником гощанців став ФК «Корець-Рада», футболісти якого виявилися сильнішими за «Колос» (Білокуракине, Луганська область) – перемога 3:0 – та гощанський «Штурм» – перемога 1:0.

Право змагатися за третє місце здобули «Шахтар», котрий у стартовій грі турніру переграв ФК «Броди» 5:1 і «Колос», який обіграв «Штурм» 2:0.

У фінальній грі ФК «Гоща АТО», забивши в кожному з таймів по одному м’ячу, переміг корецький колектив із рахунком 2:0 та став переможцем турніру. Третіми фінішував «Колос», котрий в грі за третє місце з результатом 4:0 розгромив «Шахтар». У втішній грі за 5-е місце ФК «Броди» не залишив шансів для гощанців зі «Штурму» – 5:2 на користь львів’ян.

Склад переможця «Кубку Єдності 2020» ФК «Гоща АТО»: голкіпер – Рокунець Олександр, польові гравці – Клімчук Роман, Стадник Максим, Шелест Леонід, Блох Олександр, Пивоварчук Анатолій, Бартманський Максим, Гуда Максим.