Перша ліга: бугринська «Калина» першою зуміла відібрати залікові пункти в ОДЕКа + ВІДЕО

Оржівський ОДЕК, якому вже багато хто достроково віддав цьогорічне обласне чемпіонство, поєдинок п’ятого туру Першої ліги проводив на наступний день після матчу Чемпіонату України серед аматорів. І якщо в домашній зустрічі проти «Аргона» з Тернопільщини підопічні Олега Шандрука зуміли переконливо виграти, програючи 0:1, то в Бугрині камбеку не вийшло. Гравці «Калини» сповна скористалися втомою основи Оржева та слабкими місцями в складі суперника після кадрової ротації.

Перший тайм поєдинку в Бугрині пройшов під акомпонемент атак гостей, проте забити Юрію Гаврусевичу гравці ОДЕКа не зуміли. Зате в другій половині зустрічі на 62-й хвилині відзначився Андрій Нестерук. Зробив він це з одинадцятиметрової позначки, реалізувавши пенальті після гри рукою в штрафному майданчику захисника оржівців.

Для відновлення паритету гостям вистачило восьми хвилин – відзначився Павло Таргоній після скидки Романа Савицького. В цьому моменті під удар нападника кинулися відразу два гравці «Калини», проте м’яч прослизнув обом поміж ніг та опинився у дальньому нижньому куті…

У подальшому гості змарнували ще декілька нагод провести переможний гол, а ще кілька разів самовіддано зіграли оборона та воротар «Калини». В підсумку, ОДЕК змушений був задовольнитися лише нічиєю в матчі, який став для команди з Оржева першим в Чемпіонаті області, в якому вона втратила залікові бали!

Протокольні дані матчів 5 туру.

Матч №17.

“Коливань” (Клевань) – СФК “Іква” (Млинів) – 3:1 (1:0)

13.09.2020. 5 тур. Клевань. Стадіон “Парк”.

Головний арбітр: Фірсов Максим (Рівне)

Голи:
Кір’ях Віктор – штрафний, 13 (1:0)
Харчук Валентин – з пенальті, 53 (2:0)
Кір’ях Віктор, 64 (3:0)
Бровчук Іван, 81 (3:1)

“Коливань” (Клевань): 1.Слюсар Олексій; 20.Кір’ях Віктор; Попнюк Микола; Попик Олексій; Шуляк Юрій; Харчук Валентин
СФК “Іква” (Млинів): 1.Мельничук Павло; 3.Тростянчук Володимир; 16.Ліщишин Андрій; 21.Лисюк Вадим; 20.Бровчук Іван

Попередження: Тростянчук Володимир, 11; Ліщишин Андрій, 35; Кір’ях Віктор, 37; Попнюк Микола, 38; Попик Олексій, 40; Лисюк Вадим, 52; Шуляк Юрій, 60; Бровчук Іван, 74; Харчук Валентин, 90+4

Матч №19.

“Калина” (Бугрин) – ОДЕК (Оржів) – 1:1 (0:0)

13.09.2020. 5 тур. Бугрин. Стадіон “Новий”.

Головний арбітр: Шевчук Андрій (Рівне)

Голи:
Нестерук Андрій – з пенальті, 62 (1:0)
Таргоній Павло (Савицький Роман), 70 (1:1)

“Калина” (Бугрин): 1.Гаврусевич Юрій; 13.Котович Олег; 10.Талімончук Олександр
ОДЕК (Оржів): 12.Омелянюк Андрій; Савицький Роман; Дерман Максим

Попередження: Талімончук Олександр, 35; Дерман Максим, 75; Котович Олег, 80; Савицький Роман, 82

Матч №20.

“Локомотив” (Здолбунів) – “Случ” (Березне) – 1:1 (0:1)

13.09.2020. 5 тур. Здолбунів. Стадіон “Локомотив”.

Головний арбітр: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи:
Каменчук Дмитро (Олексієвець Олександр), 40 (0:1)
Горчак Святослав, 90+1 (Сьох Роман), (1:1)

“Локомотив” (Здолбунів): 1.Фролов Сергій; Панюк Ярослав; Сьох Роман; Ткач Валерій
“Случ” (Березне): 97.Черевач Олександр; 80.Олексієвець Олександр

Попередження: Панюк Ярослав, 67; Сьох Роман, 75; Ткач Валерій, 84; Олексієвець Олександр, 89

8. СФК “Іква” (Млинів) 0:7 3:2 -X-

Наступні свої поєдинки повпреди Гощанщини у Першій лізі області проведуть у неділю, 13 вересня. Гощанський «Аграрій» вдома у районному дербі зійдеться з «Калиною». А ФК «Садове» в гостях зійдеться з «Коливанем» із Клевані. Початок обох матчів – о 16:00.