ОДЕК у другій домашній грі нового Чемпіонату ААФУ розгромив “Агрон” + ВІДЕО

У суботу, 12 вересня, ОДЕК провів поєдинок другого туру Чемпіонату України серед аматорів. У Оржів прибула команда з Тернопільщини – “Агрон” (Великогаївська ОТГ). Гості зуміли відкрити рахунок вже на 4-й хвилині, реалізувавши пенальті. Проте господарі ще до перерви відквитали цей м’яч, в другому таймі ще тричі вразили ворота суперника.

Звіт про матч від порталу SportArena:

ОДЕК (Оржів) – Агрон (Великогаївська ОТГ) – 4:1 (1:1)

Голи: Таргоній, 35, Гайдучик, 50, Красномовець, 58, Савицький, 65 – Швець, 4 (пен.)

ОДЕК: Ольшевський (Омелянюк, 86), Наумець, Кадепський, Мучак, Красномовець, Ніколайчук©, Коляда, Савицький (Гвоздь, 86), Семенчук (Фесенко, 80), Таргоній (Богданов, 56), Гайдучик (Газицький, 80). Запасні: Дерман, Ящук. Головний тренер: Олег Шандрук.

Агрон: Мазур, Лук’янов (Стриєшин, 79), Лівіцький, Ковалик, Коник (Капелян, 66), Соколовський (Скобляк, 82), Пастернак©, Луцик (Семенець, 69), Гром’як (Павлусь, 84), Білик, Швець. Запасні: Рогаль, Андрієшин. Помічник тренера: Володимир Мамчур.

16:00, 12.09.2019. Оржів. Стадіон «ОДЕК-Україна». 55 глядачів, поле 4, +24С

Суддя: Шевчук Андрій (Волинська обл.)

Попередження: Мучак, 5, Коляда, 40, Пастернак, 61

У стартовому турі обидві команди зіграли внічию на своєму полі, маючи підстави бути цим розчарованими. ОДЕК вдома так і не зміг розпечатати ворота МФА (0:0), Агрон вів у три м’ячі з Варатиком (3:3). Цю зустріч краще почали гості. Перший же кутовий від Агрона призвів до пенальті (після подачі від прапорця м’яч влучив у руку захиснику Мучаку), який чітким розведенням м’яча й воротаря по різних кутах реалізував досвідчений Швець – 0:1. Другий матч поспіль Ігор забиває за свою нову команду, вдало замінюючи Процика, який перебрався влітку в друголіговий уже Епіцентр.

ОДЕК активно пішов відігруватися й за наступні півгодини створив, щонайменше, три гострих моменти біля воріт гостей. Був момент, коли голкіпер Мазур вимушений був переводити штрафний Ніколайчука в каркас воріт. А зрівняти рахунок вдалося, коли центральні захисники оржівців винесли м’яча далеко в поле, а півзахисник Савицький закинув м’яча на лінію карного майданчика – на Таргонія. Форвард прийняв м’яча на груди, продершись крізь кількох суперників, і сильним ударом з правої влучив під поперечину – 1:1.

Вийшли вперед господарі відразу ж після перерви. Ніколайчук діагональною передачею запустив через лівий край Семенчука, чий навіс ударом головою замкнув Гайдучик – 2:1. Слідом міг закріпляти перевагу ОДЕКа Таргоній, який у випадку хорошої реалізації не залишав би поле без хет-трика. Натомість, Агрон кілька разів нагадав господарям, що рахунок – хиткий (найкращий шанс мав захисник Ковалик, проте з набігу влучив у стійку). Дуже своєчасно вистрелив Красномовець. Після ауту Гайдучик відпасував у глибину поля, а лівий захисник тут же з правої ноги влучив у дев’ятку – 3:1.

Крапку в матчі поставив четвертий гол, який починався знову з передачі Ніколайчука з центрального плацдарму. Гайдучик своєчасно підіграв Савицькому, який, не входячи в карний майданчик, сильно пробив з правої ноги – 4:1.

• Герой матчу – Микола Гайдучик (ОДЕК)

Важливий другий гол у його виконанні задав темп другому тайму, а потім форвард двічі вдало підіграв одноклубникам на коротко, записавши на свій рахунок ще й асисти.

17:00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Ковалик (22), Луцик (24), Швець (55) – Уштан Петро (60), Крамар (85, +90+3)

3:3 (2:0)

Резерв. деньДовбуш – Нива

2 ТУР

12.09 (субота)

Варатик – Вотранс

17.00. Стадіон с. Воскресинці

Голи: Крамар (6) – Штандер (30), Гергелюк (+63), Кошелинський (67, 87)

1:4 (1:1)

ОДЕК – Агрон

16.00. Стадіон ОДЕК (Оржів)

Голи: Таргоній (35), Гайдучик (50), Красномовець (58), Савицький (65) – Швець (+4)