Перший же домашній поєдинок ФК “Садове-2” у поточному сезоні другої обласної ліги завершився перемогою підопічних Ігоря Вакульчика. Садівчани на власному полі здолали томашгородський “Граніт”, продемонструвавши результативну гру попереду. Щоправда, кінцівка зустрічі дещо “змазала” загальне враження від виступу господарів, котрі вели в рахунку з перевагою в три м’ячі, але завершили матч лише мінімальною перемогою.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МАТЧУ ФК “САДОВЕ-2” – “ГРАНІТ” (ТОМАШГОРОД)

Для підсилення у стартовому складі ФК “Садове-2” відразу вийшли два гравці основної команди, яка найближчий тур у Першій лізі пропускала. Місце в воротах зайняв Станіслав Горнік, а в центрі поля розташувався його тезка – Станіслав Гребень.

Садівчани досить швидко відкрили рахунок. Дмитро Симончук на десятій хвилині пробивав по воротам суперника, м’яч “знайшов” руху захисника у карній зоні “Граніта” і суддя вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам Симончук взявся реалізовувати вирок арбітра і зробив це вдало – страж воріт кинувся в один бік, а м’яч полетів в інший.

За двадцять хвилин після цього ФК “Садове-2” подвоїв свою перевагу в рахунку. Це Георгій Кулініч вдало використав передачу Станіслава Гребеня.

Здавалося, ведучи 2:0, господарям можна було б спокійно йти на перерву, проте гості за п’ять хвилин до завершення тайму один м’яч відквитали. У цей момент відразу згадалася гра минулого сезону між цими ж суперниками. Тоді ФК “Садове-2” вже на старті першого тайму переконливо вигравав 2:0, потім вів 3:2 у другому, а в підсумку змушений був задовольнитися лише нічиєю 3:3…

По перерві на полі з’явився ще один гравець ФК “Садове” – Рустам Кишиєв. І “Граніт”, в підсумку, виявився не готовим до зростання швидкостей, тим більше, що тренерський штаб садівчан почав поступово робити заміни, тоді як гості аналогічним чином відповісти не змогли через куцу лаву запасних.

А долю поєдинку, фактично, вирішили чотири хвилини в середині другого тайму. Спочатку Кишиєв заробив штрафний, який перетворив у гол Гребень (64′), а згодом Рустам віддав передачу на того ж таки Стаса, котрий, не без допомоги рикошета від оборонця, оформив дубль і довів рахунок до 4:1 (67′).

До честі гостей, вони не склали зброї, навіть, поступаючись у три м’ячі. На 71-й хвилині завдяки пенальті томашгородці вдруге в цій зустрічі примусили капітулювати Станіслава Горніка. А на четвертій компенсованій хвилині змогли “розмочити” і Владислава Дзюбу, який зайняв місце в “рамці” Садового в заключні чверть години зустрічі.

Протокольні дані матчів 3 туру.

Матч №7.

“Енергія” (Володимирець) – ФК “Смига-Кенненберг” – 3:1 (1:0)

06.09.2020. 3 тур. Володимирець. Стадіон “Янтар”.

Головиний арбітр: Дзюбак Павло (Березне)

Голи:
Гузоватий Василь, 2 (1:0)
Федіна Роман, 68 (2:0)
Новосад Тарас, 80 (2:1)
Дячук Сергій, 90 (3:1)

“Енергія” (Володимирець): 1.Бедик Роман; Новицький Василь; Дацький Роман; Похила Ярослав
ФК “Смига-Кенненберг”: 1.Марків Віталій; 9.Коваль Владислав; Халюк Максим; 13.Новосад Тарас

Попередження: Коваль Владислав, 30; Халюк Максим, 46; Дацький Роман, 54; Похила Ярослав, 85; Новосад Тарас, 90+5
Вилучення: Новицький Василь, 26; Коваль Владислав, 59 (2ЖК); Новосад Тарас, 90+5 (2ЖК)

Матч №8.

ФК “Грем’яче” – ФК “Зарічне” – 1:0 (0:0)

06.09.2020. 3 тур. Вельбівне.

Головиний арбітр: Кущевой Андрій (Рівне)

Голи:
Груша Олег, 51 (1:0)

ФК “Грем’яче”: 1.Рижик Руслан; 10.Груша Олег; 5.Тишкун Вадим
ФК “Зарічне”: 1.Костюченко Олександр

Попередження: Груша Олег, 48; Тишкун Вадим, 82

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МАТЧУ ФК “ГРЕМ’ЯЧЕ” – ФК “ЗАРІЧНЕ”

Матч №9.

ФК “Садове-2” – “Граніт” (Томашгород) – 4:3 (2:1)

05.09.2020. 3 тур. Садове. Стадіон Садове-Арена.

Головиний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)

Голи:
Симончук Дмитро – з пенальті, 11 (1:0)
Кулініч Георгій (Гребень Станіслав), 32 (2:0)
Сорока Володимир, 40 (2:1)
Гребень Станіслав – штрафний, 64 (3:1)
Гребень Станіслав (Кишиєв Рустам), 67 (4:1)
Ковальчук Віталій – з пенальті, 71 (4:2)
Прядун Микола, 90+4 (4:3)

ФК “Садове-2”: 35.Горнік Станіслав (1.Дзюба Владислав, 75); 20.Макарчук Олександр (24.Лушпанов Євгеній, 80); 5.Захарець Дмитро; 17.Бартманський Максим (9.Коломис Назар, 59); 22.Парфенюк Любомир; 11.Яконюк Валентин (4.Ярощук Андрій, 84); 15.Гребень Станіслав (23.Ковтунович Артем, 80); 2.Гуда Максим; 7.Кулініч Георгій; 10.Бесащук Олександр (к) (18.Кишиєв Рустам, 46); 8.Симончук Дмитро
Запасні: 1.Котюк Павло
Середній вік: 24 роки.

“Граніт” (Томашгород): 1.Покальчук Роман; 23.Прядун Микола; 5.Сорока Володимир (44.Андруховець Микола, 67); 15.Лозян Дмитро; 26.Ковальчук Віталій; 73.Колодич Олександр; 3.Пилипчук Віталій (12.Криловець Віталій, 75); 14.Кибукевич Олексій; 4.Близнюк Сергій; 87.Крупенко Григорій (к); 90.Питель Віталій
Запасні: 21.Колодич Петро
Середній вік: 27,1 року.

Попередження: Захарець Дмитро, 23; Бартманський Максим, 57; Лозян Дмитро, 60; Прядун Микола, 63; Парфенюк Любомир, 82; Питель Віталій, 88; Ковальчук Віталій, 90+2; Лушпанов Євгеній, 90+3

6. “Граніт” (Томашгород) -X-

1 thought on “Друга ліга: ФК “Садове-2” здобув свою першу перемогу в новому сезоні + ФОТО + ВІДЕО