Гощанські ветерани без варіантів поступилися вдома головному фавориту Чемпіонату області + ВІДЕО

У суботу, 5 вересня, відбувся третій тур Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 35+. Команда “Ветеран” (Гощанський район) зустрічалася в Бугрині з головним претендентом на перемогу в турнірі. На жаль, боротися з млинівським “Автоплюсом” на рівних гощанцям вдавалося лише стартові п’ятнадцять хвилин. Пропустивши перший м’яч, гощанська команда, в підсумку, програла тайм з рахунком 0:3.

Другу половину господарі почали більш переконливо і, навіть, декілька разів серйозно загрожували воротам гостей, проте свої моменти не реалізували. Зокрема, Олег Буркалець не використав вихід віч-на-віч з голкіпером, пробивши поруч з дальньою стійкою.

Врешті-решт, “кадрові діри” гощанського клубу привели до чергових пропущених м’ячів і остаточної поразки з рахунком 0:6 від команди, за яку виступали такі відомі в минулому зірки, як Володимир Гоменюк та Богдан Самардак.

Щодо інших результатів, то відразу декілька з них виявилися доволі несподіваними. Так, ФК “Здолбунів” знову поступився в своєму матчі, при чому з тим самим рахунком 2:3. Цього разу кривдниками здолбунівчан стали футболісти рокитнівського “Полісся”, а ФК “Здолбунів” відіграв свій перший виїзний матч. Лише один м’яч вдалося забити гравцям рівненського “Понеділка” у ворота Костополя, які виступали в ролі номінальних господарів матчу, проведеного у Великому Олексині. Нарешті, першу перемогу здобув ФК “Березне”, обігравши на виїзді Володимирець.

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2020 після 3 туру