Перша ліга: ФК “Садове” перервав нічийну серію перемогою над “Случем” + ВІДЕО

У третьому турі Першої ліги ФК “Садове” проводив свій другий домашній поєдинок і зумів здобути свою першу перемогу в поточному Чемпіонаті Рівненської області. Якщо ж враховувати виступи клубу в минулому сезоні, то цього виграшу довелося чекати з 26 жовтня 2019 року, коли садівчанам зарахували технічну перемогу над ФК “Гоща-РІТТЕР” за невиїзд на матч до Садового. Востаннє ж місцеві глядачі виграш своєї команди на власні очі бачили майже рівно рік тому – 31 серпня 2019-го в грі 14 туру з рахунком 2:1 був обіграний здолбунівський “Локомотив”.

Єдиний гол у звітній грі господарі провели вже на 5-й хвилині. Денис Прокопчук вкинув м’яч з ауту на Олега Василечка, який з лівого флангу прострілив на кут воротарського майданчика. На цю передачу своєчасно відгукнувся Володимир Гайдук і в один дотик переправив м’яч у ворота, де той вже від рук голкіпера відлетів у сітку!

Щоправда, далі розвинути успіх ФК “Садове” не вдалося. Господарі володіли територіальною перевагою, більше атакували, проте до особливо гострих моментів справа доходила нечасто. Щодо березнівчан, то коротка лава запасних не дозволила налагодити контргру на належному рівні, тоді як Володимир Новак майже максимально використав можливість влити “свіжу кров” в свою команду, зробивши шість замін із можливих семи.

“Суха” перемога дозволила Садовому наздогнати в турнірній таблиці Бугрин і тепер ці дві команди з Гощанщини ділять 2-3 місце в турнірній таблиці. А для голкіпера садівчан Юрія Балаушка матч проти земляків із «Случа» став другим поспіль «на нуль» і тепер його “суха” воротарська серія складає 211 хвилин, на другому місці серед голкіперів за цим показником із результатом 203 хвилини йде стаж воріт ОДЕКа Дмитро Ольшевський.

Після двох поразок першу перемогу здобув також гощанський “Аграрій”. У домашньому матчі проти млинівської “Ікви” команда Юрія Демчука “зробила” результат на початку другого тайму, тоді як перша половина зустрічі прийшла приблизно в рівній боротьбі. Команди почергово загрожували воротам суперника, проте робили це, в основному, після розіграшу своїх стандартів – кутових та штрафних.

А от на п’ятій хвилині другої частини зустрічі невеличкий шедевр вдався Тарасу Стельмащуку. Форвард “зелених” в оточенні двох візаві зумів прийняти довгу передачу від Олексія Сержанюка, розвернувся в бік воріт і по високій дузі метрів з 28-и відправив м’яч за комірець голкіперу млинівчан.

Ще через десять хвилин Стельмащук виступив у ролі асистента. Знову нападник вдало прийняв передачу з власної половини поля, але цього разу від Володимира Хомончака, підробив м’яч і передачею за спину захисника вивів Олександра Меся на побачення з кіпером “Ікви”. Наймолодший гравець на полі у складі “Аграрія” сповна скористався можливістю, перехитрив голкіпера і спокійно вразив ближній кут воріт!

Рахунок 2:0 дозволив господарям більш-менш спокійно довести матч до завершення з потрібним результатом. Млинівчани, звичайно, спробували відігратися і, навіть, примусили серйозно попрацювати Сергія Кухарчука, котрий на 71-й хвилині замінив у “рамці” гощанського клубу Олексія Дем’янця.

Але під завісу матчу саме “Аграрій” цілком міг забивати та збільшувати свою перевагу в рахунку, коли одну з контратак господарів знову завершував Месь. Проте цього разу голкіпер “Ікви” зумів взяти удар шістнадцятого номера гощанців, котрий “викотився” з ним сам-на-сам.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “АГРАРІЙ” (ГОЩА) – “ІКВА” (МЛИНІВ)

Дуже близьким до перемоги у третьому турі був і третій представник Гощанщини у Першій лізі області. Бугринська “Калина” вдома приймала “Локомотив” і після першого тайму вела 1:0 (після подачі з кутового відзначився Андрій Джум). Проте здолбунівська команда довела, що не даремно в поточному сезоні ще не знає поразок і відносити її до аутсайдерів (як це було в попередні роки) вже не варто.

За чотири хвилини до завершення зустрічі “залізничники” зрівняли рахунок, щоправда, зробили вони це не без допомоги рефері. Головний арбітр поєдинку призначив пенальті за гру рукою в карному майданчику бугринців, хоча після удару футболіста в зелено-білій формі в напрямку воріт “Калини” м’яч влучив у корпус захисника…

Щодо матчу за участю безумовного лідера Першої ліги, то оржівський ОДЕК у Клевані здобув свою третю поспіль перемогу з великим рахунком. Цього разу – над місцевим “Коливанем”. Перед четвертим туром команда Олега Шандрука випереджає найближчих переслідувачів вже на чотири залікові бали і все йде до того, що чим далі, тим цей відрив буде ставати більшим. Адже, навіть, в минулому обласному сезоні, який пройшов під знаком гегемонії ФК “Малинськ”, команді з Березнівщини могли “дати бій”, наприклад, сарненский “Маяк” у Чемпіонаті та то й же таки ОДЕК у Кубку. Не кажучи вже про те, що кадрові втрати малинчан в другій частині сезону 2019 взагалі перетворювали майже кожну їх гру в серйозне випробування на міцність.

Протокольні дані матчів 3 туру.

Матч №9.

“Аграрій” (Гоща) – СФК “Іква” (Млинів) – 2:0 (0:0)

30.08.2020. 3 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ.

Головний арбітр: Кущевой Андрій (Рівне)

Голи:
Стельмащук Тарас (Сержанюк Олексій), 49 (1:0)
Месь Олександр (Стельмащук Тарас), 59 (2:0)

“Аграрій” (Гоща): 1.Дем’янець Олексій (к) (21.Кухарчук Сергій, 71); 4.Блажиєвський Ігор; 5.Сержанюк Олексій; 9.Хомончак Володимир (10.Варварук Тарас, 74); 19.Савончук Володимир; 18.Мариняк Сергій; 15.Соловей Юрій (3.Кравець Сергій, 90+1); 11.Труш Владислав; 6.Шепель Віталій; 16.Месь Олександр; 13.Стельмащук Тарас (7.Ковальчук Владислав, 76).

Середній вік: 26,7 року.

СФК “Іква” (Млинів): 1.Мачек Сергій; 16.Ліщишин Андрій; 9.Мишура Дмитро; 2.Антосюк Дмитро; 3.Онищук Ігор; 7.Рудик Олександр; 8.Старушкевич Павло (Гузоватий Андрій, 70); 13.Колядич Віталій (20.Бровчук Іван, 58); 21.Лисюк Вадим (11.Панчина Андрій, 67); 10.Кісісаво Лукебі Натан; 17.Вишневський Сергій (к).

Середній вік: 24,7 року.

Попередження: Савончук Володимир, 10; Блажиєвський Ігор, 55; Антосюк Дмитро, 76; Бровчук Іван, 89; Мариняк Сергій, 90+2

Матч №10.

“Коливань” (Клевань) – ОДЕК (Оржів) – 1:6 (1:3)

30.08.2020. 3 тур. Клевань. Стадіон “Парк”.

Головний арбітр: Каращук Сергій (Рівне)

Голи:
Ніколайчук Олександр, 8 (0:1)
Баранов Дмитро, 40 (1:1)
Кадепський Юрій (Красномовець Юрій) – кутовий, 43 (1:2)

Матч №11.

ФК “Садове” – “Случ” (Березне) – 1:0 (1:0)

30.08.2020. 3 тур. Садове. Стадіон “Садове-Арена”.

Головний арбітр: Дзюра Володимир (Рівне)

Гол:
Гайдук Володимир (Прокопчук Денис, Василечко Олег) – аут, 5 (1:0)

ФК “Садове”: 27.Балаушко Юрій; 22.Пархомчук Анатолій; 3.Тимошицький Сергій (18.Гриб Тарас, 46); 6.Ситник Дмитро (5.Цвик Сергій, 23); 16.Якимчук Роман; 23.Василечко Олег (9.Драганчук Олександр, 60); 20.Неберикут Владислав; 15.Гребень Станіслав; 7.Гайдук Володимир (8.Кишиєв Рустам, 60); 14.Жак Вадим (к) (10.Ніколайчук Віктор, 48); 19.Прокопчук Денис (11.Лозян Вадим, 58)
Запасні: 35.Горнік Станіслав
Середній вік: 27,6 року.

“Случ” (Березне): 97.Черевач Олександр; 4.Тимофєєв Анатолій; 3.Бадига Іван; 18.Чепіга Роман (к); 20.Базелюк Вадим (99.Кондратюк Андрій, 73); 41.Рудик Богдан; 11.Окерешко Микола; 10.Коваль Артем (9.Фесовець Владислав, 64); 80.Олексієвець Олександр; 19.Козлюк Олексій; 7.Августинович Роман
Запасні: 5.Прищепа Олександр; 21.Натяжко Володимир; 88.Миронець Віталій; 77.Ягнич Віталій; 98.Клімов Сергій.
Середній вік: 24,9 року.

Попередження: Ситник Дмитро, 18; Базелюк Вадим, 21; Окерешко Микола, 35; Балаушко Юрій, 78; Лозян Вадим, 80; Фесовець Владислав, 86; Драганчук Олександр, 87

Матч №12.

“Калина” (Бугрин) – “Локомотив” (Здолбунів) – 1:1 (1:0)

30.08.2020. 3 тур. Бугрин. Стадіон “Новий”.

Головний арбітр: Фірсов Максим (Рівне)

Голи:
Джум Андрій (Вознюк Дмитро) – кутовий, 38 (1:0)
Хрусь Богдан, 86 (1:1)

“Калина” (Бугрин): 71.Шепель Олександр (1.Гаврусевич Юрій, 46); 13.Котович Олег; 24.Бугаєць Владислав; 3.Джум Андрій
“Локомотив” (Здолбунів): 1.Фролов Сергій; Панюк Ярослав; Улітич Олександр

Попередження: Улітич Олександр, 8; Джум Андрій, 35; Бугаєць Владислав, 80; Котович Олег, 85; Панюк Ярослав, 89

Наступні свої поєдинки повпреди Гощанщини у Першій лізі області проведуть у неділю, 6 вересня. Бугринська “Калина” відправиться до Березного на матч із “Случом”, а в Гощі “Аграрій” прийме “Коливань”. Початок ігор запланований на 16:00. Щодо матчу ОДЕК – ФК “Садове”, який теж мав відбутися в цей недільний день, то через старт оржівського клубу в новому сезоні Чемпіонату України серед аматорів, гру перенесено на пізніший термін.

8. СФК “Іква” (Млинів) 0:7 -X-

2 thoughts on “Перша ліга: ФК “Садове” перервав нічийну серію перемогою над “Случем” + ВІДЕО