Друга ліга: ФК “Садове-2” знову поступився на виїзді амбітному новачку

І в другому своєму поєдинку нинішнього сезону в Другій лізі ФК “Садове-2” не вдалося здобути очки. Підопічні Ігоря Вакульчика знову грали на виїзді. Знову ж таки їх суперником став амбітний дебютант, цього разу – з Дубенщини. ФК “Смига-Кенненберг”, підсилений колишніми гравцями радивилівського “Сокола” та футболістами з Хмельниччини і Тернопільщини, зумів у фінішній частині домашнього матчу дотиснути садівчан.

Після швидкого пропущеного м’яча, а гол у ворота Владислава Дзюби влетів уже на 4-й хвилині, гості виправили ситуацію та зрівняли рахунок. Автором голу ФК “Садове-2” став Валентин Яконюк, котрий реалізував одинадцятиметровий на 34-й хвилині.

Шкода, проте в другій частині зустрічі більш молоді гравці ФК “Смига-Кенненберг” (середній вік – 21,9 року) зуміли перебігати опонентів із Садового (середній вік – 25,2 року) і на 77-й хвилині провести вирішальний м’яч. Принести хоча б нічию собі та своїм партнерам міг Георгій Кулініч, проте в кінцівці зустрічі він не реалізував два гольові моменти поруч з воротами смижан.

Після двох зіграних турів турнірну таблицю Другої ліги одноосібно очолив ФК “Грем’яче”. Команда з Острожчини у звітному турі вдома приймала “Граніт” і після першого тайму мінімально поступалася клубу з Рокитнівщини. На початку другого тайму господарі досить швидко вийшли вперед, а під завісу поєдинку довели свою перевагу у рахунку аж до трьох м’ячів.

У найближчу суботу, 5 вересня, ФК “Садове-2” проведе свій перший домашній поєдинок у поточному сезоні. В гості до садівчан прибуде томашгородський “Граніт”, початок матчу запланований на 16:00.