Гощанський “Ветеран” здобув у Здолбунові другу поспіль перемогу в Чемпіонаті області + ФОТО + ВІДЕО

Після стартової перемоги в матчі проти ФК “Березне” в домашній грі в Бугрині на ветеранську збірну Гощанського району чекало значно складніше випробування – поєдинок проти ФК “Здолбунів”. Адже в першому турі здолбунівська команда продемонструвала свій високий клас, ледве не обігравши вдома чинного віце-чемпіона – млинівський “Автоплюс”.

От і на поєдинок проти “Ветерана” здолбунівчани вийшли налаштованими тільки на перемогу. Проте, як показав подальший перебіг подій, саме гості на протязі всього матчу диктували свої умови господарям, а не навпаки. В цій зустрічі команда ветеранів Гощанського району отримала серйозне кадрове підкріплення. Зокрема, за гощанців дебютували багаторічний капітан ФК “Гоща-АМАКО” та ФК “АГАТ” Олег Буркалець та багаторазовий ветеранський чемпіон області у складі рівненської “Славії” Юрій Гордійчук.

Саме Олег Буркалець зумів відкрити рахунок у зустрічі вже на перших хвилинах матчу, примусивши капітулювати свого колишнього одноклубника Миколу Фокіна після сильного удару низом з-за меж штрафного майданчика.

Господарі кинулися відігруватися і їм це вдалося досить швидко також після дальнього пострілу – 1:1!

Утім, невдовзі, захопившись атакою, ФК “Здолбунів” отримав другий м’яч у власні ворота. Юрій Гордійчук віддав своєчасну довгу передачу на Буркальця, який “баржував” біля карної зони і форвард, “розхитавши” захисника, вразив дальню дев’ятку воріт господарів.

Щоправда, зрівняти рахунок Здолбунів зумів і вдруге. При чому гол вийшов «у роздягальню» та не зовсім логічним – гравець суперників робив подачу в штрафний майданчик, але м’яч «зрізався» і просто залетів за комірець Володимиру Матвієвичу, який в цій зустрічі виконував функції голкіпера. Результат 2:2 став підсумковим у першому таймі.

Після перерви ФК “Здолбунів” кинувся на штурм воріт гощанців з новими силами, натомість гості вибрали тактику гри “другим номером”. І вже на початку тайму Олег Буркалець ледве не скористався помилкою воротаря суперника, який невдало вибивав м’яч з власної карної зони. Нападник гощанців в один дотик потужно пробив по цілі, проте Фокін у карколомному стрибку перевів мяч у поперечину і сфера відлетіла назад у поле.

Не дивлячись на постійні спроби здолбунівчан вийти вперед, до серйозних загроз у вигляді ударів по воротам гощанців справа у другій половині зустрічі не доходила. Часто-густо все обмежувалося спробами закинути м’яч за спину оборонців “Ветерана”, проте захист гостей у ці хвилини відпрацював надійно і без помилок.

Більше того, за декілька хвилин до фінального свистка гощанцям вдалося реалізувати одну зі своїх контратак. Це Віктор Кравчук перехопив передачу суперника у центрі та кинув у прорив по лівому флангу Олега Буркальця. Останній увійшов у штрафний майданчик, звільнився від опіки оборонця і з гострого кута втретє у цій зустрічі вразив ворота ФК “Здолбунів” – 3:2!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ЗДОЛБУНІВ” – “ВЕТЕРАН” (ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН)
“Ветеран” (Гощанський район)

Другу свою перемогу в другій зустрічі здобув також рівненський “Понеділок”, за який виступають три гравці гощанського “Аграрія” – Олексій Дем’янець, Андрій Господинчик та Олексій Сержанюк. В кожному з таймів господарі провели у ворота володимерецької “Енергії-V” по голу. Щоправда, моментів для їх взяття було значно більше, проте в завершальній стадії атак рівнянам бракувало точності.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ПОНЕДІЛОК” (РІВНЕ) – “ЕНЕРГІЯ-V” (ВОЛОДИМИРЕЦЬ)
“Понеділок” (Рівне)

Крім “Ветерана” та “Понеділка” максимум очок на старті Чемпіонату Рівненщини має чинний віце-чемпіон області – “Автоплюс”. Млинівчани, за яких виступає ціла когорта футболістів із сусідньої Волині, в рідних стінах просто декласували костопільську команду, вигравши матч з рахунком 9:0. Зважаючи на те, що минулорічний чемпіон – “Славія” – відмовилася від участі в змаганнях – 2020, то саме команда Млинова наразі є головним претендентом на вакантне місце переможця обласного ветеранського турніру.

Якраз з “Автоплюсом” проведе свою наступну зустріч “Ветеран”. У суботу, 5 вересня, на новому стадіоні села Бугрин зустріч між цими командами має початися о 17:00.

2 тур, 29.08, субота,

“Автоплюс” (Млинів) – “Горизонт” (Костопіль) 9:0 ФК “Здолбунів” – “Ветеран” (Гощанський район) 2:3 “Понеділок” (Рівне) – “Енергія-V” (Володимирець) 2:0 ФК “Березне” – “Полісся” (Рокитне) 0:1

Турнірна таблиця Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів 2020 після 2 туру