“Кардинал-Рівне” відіграв три м’ячі у гостьовому поєдинку проти “Урагана” + ВІДЕО

У матчі у Франківську проти місцевого клубу рівненська команда вже на 11 хвилині “летіла” 0:3! Проте ще до перерви кардиналівці відквитали два м’ячі, а в другому таймі таки зрівняли рахунок у зустрічі з чинним володарем Кубку України!!

“Ураган” – “Кардинал-Рівне” – 3:3 (3:2)

Чемпіонат Екстра-ліги, 2 тур

30 серпня 2020 року, Івано-Франківськ

Арбітри: С. Подворний (Хмельницький), Олег Дуцяк (Дрогобич), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Т. Дем’янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево)
Делегат: Д. Руденко (Вінниця)

“Ураган”: Кардаш (Колток, 20) – Микитюк, Кордоба, Радевич, Фаренюк – Лебідь, Швед, Коваль, Абакшин – Шеремета, Масевич.

Головний тренер: Максим Павленко.

“Кардинал-Рівне”: Бакінський – Мілінький, Кравчук, Кожемяка, Лисенко – Басич, Кручок, Концеба, Мануйленко – Шпигар, Горпинич, Бондар. Запасний: Свинарчук, Рибіцький.

Головний тренер: Ігор Москвичов.

Голи: Абакшин (8, 16), Лебідь (11) – Кожемяка (17), Концеба (20), Кравчук (27).

Попередження: Фаренюк (22), Кордоба (40) – Кожемяка (17), Бакінський (26), Басич (39).

Звіт про гру від прес-служби “Урагана:

Зі стартових хвилин матчу “дракони” продемонстрували хто вдома господар, притиснувши “кардиналівців” до своїх воріт, а першу небезпечну нагоду втратив Абакшин, який з лету намагався переправити “круглого” у ворота – ігровий снаряд став легкою здобиччю для Бакінського. Непогано бив Кордоба – м’яч пролетів повз ближню стійку. Втім, на 8-ій хвилині матчу кількість переросла у якість. На простріл від Лебедя відгукнувся Абакшин, який у два дотики обіграв голкіпера і відкрив лік голам у матчі – 1:0. Підопічні Максима Павленка не збавляли обертів і вже Шеремета двічі перевіряв пильність голкіпера з дальної відстані, але Бакінський грав безпомилково. Та на 11-ій хвилині Лебідь, протягнувши “круглого” від центру майданчика, пробив поміж ніг стражу воріт – 2:0. Далі гра пішла на зустрічних курсах, тож обом голкіперам довелось добряче попрацювати у рамках власних воріт.

На 16-ій хвилині Абакшин обіграв трьох (!) суперників і, залишивши голкіпера не при справах, без проблем катнув м’яча у порожній кут воріт – 3:0. Втім, відповідь рівнян не забарилась – Басич зіграв на стовпа і невідпорно пробив повз Кардаша. “Дракони” продовжували домінувати на майданчику, але знову далась взнаки нереалізація створених нагод. Чого вартує лише потужний постріл Фаренюка після якого поперечка врятувала “кардиналівців” від неприємностей. А от гості не збирались тринькати моменти, тож за 40 секунд до сирени на перерву Концеба забив гол у роздягальню – 3:2.

Другий тайм розпочався з потужного, але неточного удару від Кордоби. А забивали знову гості – більярдний удар вдався Кравчуку, який зрівняв рахунок у матчі. Після пропущеного голу “дракони” влаштували осаду воріт “кардиналівців”, але гості з честю витримали штурм. Найбільш знаковий епізод другого тайму мав місце на 35-ій хвилині поєдинку. Голкіпер гостей Бакінський у власній карній збив Фаренюка, та арбітри вирішили, що епізод відбувся поза межами шестиметрової лінії, до того ж, “простили” голкіпера, не показавши останньому друге попередження за грубе порушення. Втім, розіграш стандартного положення не приніс дивідендів “драконам”. До фінальної сирени непогані шанси вирвати перемогу були у Кордоби та Абакшина, та не судилося – нічия 3:3.