Гощанські ветерани почали Чемпіонат області з переконливої перемоги + ФОТО + ВІДЕО

Згідно календаря команда “Ветеран”, яка в Чемпіонаті Рівненської області серед гравців старших 35 років представлятиме Гощанський район, отримала право провести перший поєдинок удома. Суперником гощанців став ФК “Березне”, а матч відбувся у суботу, 22 серпня, на новому стадіоні села Бугрин.

Фактор домашнього поля та деяка перевага господарів в антропометричних даних дозволила гощанський команді досить швидко повести у рахунку. Після подачі зі штрафного у карний майданчик Віктор Кравчук головою пробив по воротам суперника, один із захисників ФК “Березне” зіграв рукою, як наслідок, арбітр справедливо вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Василь Штундер і гощанці вийшли вперед вже на 7-й хвилині матчу.

В подальшому “Ветеран” більше контролював м’яч, пробував атакувати, проте до особливо гострих моментів у першій 35-ти хвилинці справа не доходила. Веселіше гра пішла по перерві. Гості змушені були йти відігруватися, а господарі отримали шанс спіймати їх на контратаках. В одній з таких Роман Войтович випередив голкіпера березнівчан і відпасував на Миколу Ємця, проте останній не зумів вразити ворота, котрі захищав лише польовий гравець.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ВЕТЕРАН” ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН – ФК “БЕРЕЗНЕ”

Утім, на 54-й хвилині господарі подвоїли свою перевагу в рахунку. Масована атака завершилася пасом Сергія Сидорчука на лівий фланг, звідки у штрафну зону Березного ввірвався Микола Ємець та віддав передачу на дальню стійку. Передачу замкнув Роман Войтович, якому не склало особливих труднощів вразити ворота з близької відстані.

Результат 2:0 став остаточним і команда Гощанського району здобула свої перші залікові очки в обласному ветеранському турнірі. Відзначимо, що за “Ветеран” у цій зустрічі виступали гравці з Гощі, Горбакова, Бугрина та Рівного, а вік найстаршого футболіста, який вийшов на бугринське поле – мова про Андрія Свириденкова – склав 55 років та 194 дні!

Команда “Ветеран” (Гощанський район)

Нагадаємо, у цьогорічному Чемпіонаті Рівненської області серед ветеранів попередньо дали згоду зіграти 9 колективів, котрі на першому етапі проведуть змагання в одне коло. До другого вийдуть чотири кращі команди, які в матчах на виліт визначать призерів турніру.

Результати матчів, 1 тур, 22.08, субота,

“Ветеран” (Гощанський район) – ФК “Березне” – 2:0 “Полісся” (Рокитне) – “Понеділок” (Рівне) – 0:2 “Енергія-V” (Володимирець) – “Горизонт” (Костопіль) – 2:0 ФК “Здолбунів” – “Автоплюс” (Млинів) – 2:3