“Динамо” у першому ж матчі під керівництвом Луческу розгромило “Верес” + ФОТО + ВІДЕО

Динамо продовжує підготовку до нового сезону та Суперкубка України. Цього разу Мірча Луческу проводить свій дебютний товариський матч. У суперниках друголіговий Верес, який тренує його колишній підопічний часів роботи в Шахтарі Юрій Вірт. За неофіційною інформацією, далі на киян чекають спаринги проти Олімпіка, Десни та Колоса, повідомляє портал www.football24.ua.

Товариський матч, 7 серпня 2020

“Динамо” (Київ) – “Верес” (Рівне) – 3:0 (2:0)

Голи: Дуелунд, 6, Супряга, 16, Де Пена, 52

Динамо (1 тайм): Бойко, Тимчик, Забарний, Сирота, Караваєв, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський, Лєднєв, Дуелунд, Супряга

(2 тайм): Бущан, Тимчик, Сидорчук (Забарний, 68), Сирота, Вантух, Андрієвський, Буяльський (Жерсон, 68), Булеца, Цітаішвілі, де Пена, Соль.

Верес: Когут, Пінчук, Махнєв, Гончаренко, Солдат, Петько, Кучеров, Хоцяновський, Соломка, Панасенко, Шестаков

В умовах суворої і не дуже зрозумілої секретності кияни стартують з двох швидких голів. Уже на 6-й хвилині динамівці забили перший м’яч при Луческу, а на 15-й подвоїли перевагу. Імена гравців, які відзначилися, також тримають у глибокій таємниці – на базу клубу не тільки журналістів не допустили, а й офіційний сайт не веде хоча б протокольної трансляції, як це було заведено раніше. За кілька хвилин до перерви Верес міг скорочувати розрив. Захисники проґавили гравця на стандарті, Бойко невпевнено зіграв на виході, але удар пройшов вище. Тож за підсумками 45 хвилин 2:0 на користь киян.

За неофіційною інформацією перші голи при екс-наставнику Шахтаря забили Дуелунд та Супряга. Ціною надзусиль “Футбол 24” вдалося з’ясувати доволі омолоджений стартовий склад Динамо: Бойко – Тимчик, Забарний, Сирота, Караваєв – Сидорчук, Шепелєв – Лєднєв, Буяльський, Дуелунд – Супряга. Відзначаємо, що в цій основі гравці, які повернулися із Зорі, обидва центральні захисники фактично ще з молодіжки, а також 3 атакувальні хавбеки. Очевидно, Дуелунд та Лєднєв грають по флангу.

Після перерви Динамо продовжило контролювати гру. Карлос Де Пена, який вийшов на другий тайм, відзначився орієнтовно на 54-й хвилині. Міг уругвайський хавбек забити і зі штрафного, потягнув голкіпер. Відзначаємо і появу іншого вінгера Георгія Цітаішвілі. Також після перерви помічаємо Франа Соля в нападі, а також Сергія Булецу в центрі поля. Ще один цікавий нюанс. Матч завершився о 19:42, хоча розпочався о 18:02.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “ДИНАМО” – “ВЕРЕС”

Добротний матч Супряги, на якого Луческу поставив з перших хвилин. Владислав спочатку з гострого кута замикав простріл Лєднєва, який вийшов на правий фланг атаки, воротар парирував – Дуелунд добив. Згодом же Владислав реалізував закидання Шепелєва з половини поля киян. Воротар намагався зіграти на виході, але проскочив повз, і молодіжний чемпіон світу, який повернувся з оренди в СК Дніпро-1, реалізував момент. Другий після Циганкова за системою гол плюс пас (9+8 у всіх турнірах попереднього сезону) Де Пена реалізував навіс Цітаішвілі, якому Сидорчук розрізним пасом кинув снаряд у фланг.