Чемпіонат ААФУ: оржівський ОДЕК на виїзді без проблем “розібрався” з ЛСТМ №536 + ВІДЕО

У 20 турі Чемпіонату України серед аматорів на стадіоні село Княгинок, що в Луцькому районі Волинської області, оржівський ОДЕК переграв команду “Луцьксантехмонтаж №536” з рахунком 4:2. Голи у складі переможців забивали Андрій Апанчук (3′, 84′), Микола Коляда (52′) та Андрій Наумець (67′).

Нагадаємо, що турнірного значення даний поєдинок вже немає, оскільки ОДЕК достроково переміг у своїй Групі 1, а ЛСТМ так само дочасно втратив шанси на вихід до наступного етапу.

Звіт про поєдинок від SportArena:

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) – ОДЕК (Оржів) – 2:4

Голи: Горщарук, 58, Кабанов, 90+3 – Апанчук, 3, 84, Коляда, 52, Наумець, 68

ЛСТМ: Ярмощук, Максимчук, Філь (Зінкевич, 75), Прощерук, Горщарук, Байбула, Махнюк, А.Пушкарчук (А.Кодлубай, 80), Зайчук (Гладун, 75), Сущ, Кабанов©. Запасні: Семченко, Жук. Головний тренер: Ярослав Комзюк.

ОДЕК: Омелянюк, Наумець, Мучак, Кадепський, Красномовець (Воробей, 46), Кошка©, Ніколайчук, Коляда (Семенчук, 58), Апанчук, Савицький (Трофімчук, 58), Гайдучик (Богданов, 58). Запасний: Ольшевський. Головний тренер: Олег Шандрук.

15:00; 25.07.2020. Княгининок. Стадіон “Альянс-Арена”; поле 4; +29С

Суддя: Козак Тарас (Львівська обл.)

Попередження: Максимчук, 17, Байбула, 46, Кадепський, 56, Ніколайчук, 86

Лідер прибув у сусідню область за перемогою – це засвідчили вже перші хвилини гри, коли ОДЕК повів у рахунку. Передачу Наумця з правого краю дотепно пропустив форвард Гайдучик, а вінгер Андрій Апанчук прийняв і розстріляв ворота ударом під поперечину – 0:1. Ще в першому таймі Ніколайчук, Коляда, Апанчук, Савицький зобов’язані були забивати ще – кілька видовищних сейвів видав голкіпер лучан Ярмощук, хоча часом здавалося, що м’ячу подітися просто нікуди. За такої гри ЛСТМ мав шанси зрівняти рахунок – серед кількох ударів із дальньої та середньої дистанції виділимо штрафний від Кабанова, коли м’яч обпік стінку та стійку.

Зате на початку другого тайму, не забивши простіші  м’ячі, ОДЕК закріпив свою перевагу за допомоги «мишки» від Коляди. Микола, отримавши пас від Савицького на лінії карного майданчика, пофінтив і несильним ударом направив м’яча в дальній кут – 0:2. Гра знову завелася – пішли навіть удари через себе (як від лучанина Суща, який влучав у площину воріт). А забити лучани змогли після штрафного. Байбула сильним низовим ударом влучив у Махнюка, Дмитpо Горщарук встиг на відскок і з кута воротарського майданчика правою влучив у дальній кут – 1:2.

Хиткий рахунок протримався 10 хвилин. ОДЕКу допомогла багатохвильова атака. Ніколайчук перенаправив її закиданням на правий край карного майданчика, звідки Андрій Наумець у дотик пробив під поперечину – 1:3. А пізніше Андрій Апанчук, розігравшись із Семенчуком, який вийшов на заміну, майстерно пробив з-під суперників – 1:4. Треба відзначити, що ЛСТМ навесні грає значно впевненіше, ніж на старті сезону. У господарів було кілька можливостей забити, і під кінець зустрічі вони ще раз забили в ворота оржівців. Дещо авантюрну перепасовку затіяв суперник на своїй половині, і Горщарук далеко на лівому фланзі перехопив перший пас від воротаря й головою направив м’яча на Кабанова, Тарас прийняв на груди й сильним ударом розстріляв ворота – 2:4. Так і завершилася ця видовищна зустріч.

Вотранс (Луцьк) – Епіцентр (Дунаївці) – 0:0

Вотранс: Франчук, Скоцький, Федецький©, Гергелюк, Луцюк, Соловей, Ясінський (Малиш, 59), Полетій (Волошин, 90), Штандер (Обертас, 61), Брикса (Кривицький, 77), Никитюк. Запасний: Перлов. Головний тренер: Олег Герасим’юк.

Епіцентр: Чернобай, В.Кузів, Стрільчук, Кривобедрий, Ничипоренко, Раца (Черченко, 55), Пліс (Морозов, 81), Кіцак, Беженар (Р.Кузів, 68), Івашко© (Федоров, 46), Барбоза. Запасний: Броварський. Головний тренер: Ігор Бадло.

18:00; 25.07.2020. Підгайці. Стадіон «Вотранс-Арена»; поле 4; +28С

Суддя: Садковський Ігор (Теребовля)

Попередження: Федецький, 18, Луцюк, 42, Брикса, 63, Кривобедрий, 83