Після завершення карантинної паузи лідер Групи 1 Чемпіонату ААФУ – оржівський ОДЕК – провів три офіційні поєдинки. У всіх трьох матчах підопічні Олега Шандрука поступилися з однаковим рахунком 1:2 – один раз “Епіцентру” в Чемпіонаті України та двічі – “Олімпії” у півфіналі Кубку України. Нарешті, в домашній зустрічі, яку команда з Оржева проводила на стадіоні “Меблевик” у Смизі, представник Рівненщини зумів здобути переконливу перемогу. Під “гарячу ногу” ОДЕКу потрапив “Аргон” з Тернопільщини, який пропустив у власні ворота відразу п’ять м’ячів, знайшовши сили лише на один у відповідь.

Завдяки цьому результату клуб з Оржева став недосяжним для найближчого переслідувача – “Епіцентра” з Дунаївців. ОДЕК достроково виборов путівку до етапу play-off Чемпіонату ААФУ. До того ж, повпред Рівненщини матиме певні преференції при жеребкуванні наступного етапу змагань.

Чемпіонат України серед аматорів 2019/2020, ГРУПА 1

Карпати-Енергетик – Вотранс – 0:3 (0:2)

Голи: Скоцький (36), Брикса (41, 71)

17-й тур. 16.07. 17.00. Стадіон “Підшипник” (Луцьк)

Епіцентр – Луцьксантехмонтаж №536 – 3:0 (1:0)

19-й тур. 18.07. 16.00. Стадіон с. Васильківці

ОДЕК – Агрон – 5:1 (4:1)

Голи: Коляда (19), Савицький (27), Красномовець (33), Ніколайчук (35), Гайдучик (+60) – Процик (44)

19-й тур. 19.07. 16.00. Стадіон “Меблевик” (Смига)

Звіт про гру ОДЕК – “Агрон” від Артура Валерка, SportArena:

ОДЕК (Оржів) – Агрон (Великогаївська ОТГ) – 5:1

Голи: Коляда, 19, Савицький, 27, Красномовець, 33, Ніколайчук, 35, Гайдучик, 60 (пен.) – Процик, 44

ОДЕК: Омелянюк, Наумець, Мучак, Кадепський, Красномовець (Воробей, 68), Кошка© (Трофімчук, 46), Ніколайчук, Семенчук, Коляда, Богданов (Апанчук, 52), Савицький (Гайдучик, 52). Запасний: Кособуцький. Головний тренер: Олег Шандрук.

Агрон: Мазур, Лук’янов (Стриєшин, 59), Лівіцький (Павлусь, 59), Андрієшин, Скобляк, Ковалик, Білик, Гром’як, Червонецький, Пастернак©, Процик. Запасні: Рогаль, Семенець, Луцик. Головний тренер: Роман Курдупель.

16:00; 19.07.2020. Смига. Стадіон “Меблевик”; поле 5; +32С

Суддя: Гординський Артем (Київ)

Попередження: Білик, 13, Гром’як, 13, Червонецький, 15, Пастернак, 45+1, Кадепський, 56, Андрієшин, 57

Вилучення: Пастернак, 81 (Повторне попередження)

Центральний матч у західній групі виявився очікувано результативним, але несподівано розгромним. Агрон, який дуже гідно проходив турнірну дистанцію, а донедавна взагалі не знав поразок, цього разу отримав п’ять м’ячів від ОДЕКа. За два сезони на всеукраїнському аматорському рівні гранд із Тернопільщини ніколи не пропускав стільки м’ячів за раз.

ОДЕК, знову приймаючи суперників не Оржеві, а в Смизі, повів у рахунку на 19-й хвилині. Дуже розважливо глибоко на лівому фланзі зіграв Семенчук: перехопив передачу суперника, прорвався і від лицьової прострілив у центр, звідки відразу ж направив м’яча в сітку Микола Коляда – 1:0. Другий гол стався менш як за десять хвилин і знову після грубої помилки захисника Агрону (тепер уже на лівому фланзі гостей і правому господарів). Ковалик фактично влучив у Богданова, який вискочив на воротаря й альтруїстично відпасував у центр, так що удару Романа Савицького не встигали завадити воротар і захисник, які кидалися на порожній кут воріт – 2:0.

Розгромним рахунок став уже через кілька хвилин. Савицького спиняв із порушенням правил Андрієшин, штрафний метрів із 25-ти взявся виконувати Юрій Красномовець і забив чудовим ударом в обхід стінки – 3:0. Як нам здається, при цьому був рикошет від того ж №4 Агрону. А ще за дві хвилини забив і Олександр Ніколайчук. Один із лідерів середньої лінії ОДЕКу замкнув на дальній стійці простріл все того ж Семенчука – 4:0.

Маючи таку перевагу в рахунку, ОДЕК практично забезпечив собі перемогу. Але все ж були й моменти розслаблення. Як коли господарі програли «перший м’яч» від воротаря суперників, пішла швидка атака через правий край і Білик із Проциком, опинившись перед Омелянюком, завдали кілька ударів поспіль. Хоча воротар рятував оржівців, Назар все ж встиг на добивання – 4:1 перед самою перервою.

Втім, другий тайм не похитнув переваги лідера. Навпаки, стався і п’ятий гол. Семенчук на фінті «розхитав» захисника, його подача прийшлася в руку агронівцю Скобляку. Пенальті взявся виконувати Микола Гайдучик і ударом з лівої ноги влучив у лівий від воротаря кут. Хоча Мазур вгадав напрямок польоту м’яча, врятувати Агрон не зміг – 5:1. У час, який залишався, гості ще й лишилися в меншості – Пастернака вилучили за фол проти Коляди під час стрімкої контратаки. Констатуємо, що ОДЕК допоміг Епіцентру, який іде другим.

1 thought on “ОДЕК виграв перший матч після карантину і гарантував собі перемогу в Групі 1 Чемпіонату ААФУ + ВІДЕО