ФК “Гоща АТО” довелося тричі відігруватися у Франківську в матчі проти “Спартака” + ФОТО +ВІДЕО

У суботу, 11 липня, ФК “Гоща АТО” вдруге в цьому сезоні навідався до Івано-Франківська – цього разу на стадіон “Гірка”, де зустрівся з командою “Спартак АТО”. До звітного поєдинку господарі провели лише два матчі та в обох поступилися, не забивши жодного м’яча. Проте розраховувати на легку прогулянку гостям не випадало, адже вони прибули далеко не в оптимальному складі, до того ж вийшли на поле майже відразу після кількагодинної виснажливої дороги.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ “СПАРТАК АТО” (ФРАНКІВСЬК) – ФК “ГОЩА АТО”

Звітна зустріч почалась чи не за найгіршим сценарієм для ФК “Гоща АТО”. Вже на 30-й секунді зустрічі м’яч побував у сітці воріт Павла Котюка після першої ж атаки франківців. Просте закидання у карний майданчик гощанців завершився виходом сам-на-сам з голкіпером, якого гравець “Спартака” зумів перекинути. Після цього в оборонця гостей ще був шанс вибити м’яч з лінії воріт, проте спроба виявилася невдалою і Ігор Лукинів проштовхнув сферу у порожні ворота буквально з метра.

Майже відразу після проведеного м’яча господарі організували ще одну небезпечну атаку, під час якої Котюку двічі довелося рятувати команду від ударів суперника з меж штрафного майданчика.

На належну відповідь гравці ФК “Гоща АТО” спромоглися на 7-й хвилині, коли атака гостей правим флангом завершилася скидкою Віктора Продайка на Івана Поповича, який практично з кута воротарського майданчика точно низом пробив під дальню стійку – 1:1!

Здавалося, забитий гол додасть упевненості гощанцям і вони зможуть матеріалізувати свою перевагу в переможні м’ячі. Тим більше, що гості виглядали помітно сильнішими за своїх візаві. Проте на 19-й хвилині зустрічі гощанці знову опинилися у ролі доганяючих, коли Михайло Неспяк фантастичним за точністю ударом з лінії карного майданчика “зняв павутину” з ближньої дев’ятки воріт ФК “Гоща АТО” – 2:1!!

Удруге зрівняти рахунок у зустрічі гості змогли через чотири хвилини. Перехопивши м’яч у центрі поля капітан ФК “Гоща АТО” Михайло Оліферов віддав пас Тарасу Прислупському, який, змістившись ближче до карного майданчика, віддав передачу на Івана Поповича. Форвард гостей увійшов у штрафну зону, “прибрав” захисника і майже з тої ж самої позиції, що і при першому голі, точно пробив у дальній кут воріт – 2:2!!!

Заключні хвилини першого тайму виявилися багатими на емоції. Спочатку небезпечний прохід суперника недозволеним прийомом зупинив Роман Никитюк, який отримав цілком заслужений “гірчичник”, а франківці – право на штрафний метрів за тридцять до цілі. Гравець “Спартака” наважився на удар з такої солідної відстані, той вийшов не надто сильним, але підступним. М’яч декілька разів вдарився об горбочки на полі, через що Павло Котюк не зумів його як слід зафіксувати. Куля відлетіла на лінію воріт, де першим на добиванні опинився Михайло Степанюк і проштовхнув її до сітки за спиною кіпера ФК “Гоща АТО” втретє за півгодини…

На щастя, у складі гостей залишався Іван Попович, котрий вже за хвилину відновив “статус кво” у рахунку, заодно оформивши хет-трик. Цього разу результативною стала атака гощанців лівим флангом. В її фінальній стадії Вадим Кирильчук увійшов у карний майданчик, змістився майже до лицьової лінії та скинув м’яч під удар партнеру. Екс-гравець ФК “Садове” Іван Попович і цього разу опинився в потрібному місці в потрібний час. Удар форварда з метрів семи в один дотик і в голкіпера господарів шансів на порятунок уже не було – 3:3! Після цього “Спартак” встиг лише розвести м’яч в центрі поля, як відразу пролунав сигнал про завершення першого тайму.

Друга половина зустрічі пройшла не так весело і більше взяття воріт арбітру фіксувати не довелося. Головну небезпеку біля володінь ФК “Гоща АТО” по перерві складали помилки в захисті, проте суперник не зумів ними сповна скористатися. Натомість гості за чотири хвилини до завершення зустрічі змарнували чудову нагоду вирвати перемогу. Іван Попович завершував атаку лівим флангом вже традиційним для цього поєдинку пострілом з кута воротарського майданчика. Кіпер “Спартака” парирував удар, після чого м’яч відлетів у район одинадцятиметрової позначки, де другим темпом продовжували атаку інші гравці ФК “Гоща АТО”. Першим до сфери встиг Заморока, проте йому в ноги кинувся захисник і хавбек гощанців, поспішаючи завдати удар, не зумів поцілити у незахищений кут – сфера пролетіла вище поперечини…

Незважаючи на те, що гості тричі протягом матчу змушені були відігруватися, все ж таки вони виявилися швидше незадоволеними підсумковим результатом зустрічі, ніж втішеними. Адже, навіть, за всіх об’єктивних обставин, гравцям ФК “Гоща АТО” цілком до снаги було обігрувати свого останнього суперника. А так, нічия у Франківську стала третьою поспіль грою, в якій команді не вдалося виграти. Проте наразі гощанці залишилися на четвертому місці, набравши 8 очок після 5 поєдинків та мають непогані перспективи успішно вирішити завдання-мінімум у цьогорічному сезоні – вихід до фінального етапу Ліги учасників АТО.

“Волинь АТО” – ФК “Українці Разом” – 8:0