У суботу, 4 липня, ФК “Гоща АТО” в гостях зустрічався з одним із лідерів Ліги учасників АТО “Захід” – ФК “Тернопіль АТО”. Поєдинок відбувся на полі команди “Аргон” у селі Великі Гаї, котра на цьому стадіоні проводить матчі не лише обласного, але й всеукраїнського рівня. Зокрема, мова про Чемпіонат та Кубок України серед аматорів.

Традиційно, футбольний матч розпочався з хвилини мовчання, якою учасники зустрічі вшанували пам’ять загиблих побратимів, виконанням державного гімну та спільною “фотосесією” обох команд. Але вже відразу після стартового свистка арбітра в поєдинку зав’язалася відверта безкомпромісна боротьба, адже ніхто з суперників не збирався поступатися.

Певні корективи у перебіг подій на полі внесли погодні умови – мокре поле та дощик, який накрапав весь перший тайм і майже весь другий, привели до великої кількості зіткнень під час єдиноборств. Тому не дивно, що лікарю довелося інтенсивно працювати на протязі всього поєдинку, вибігаючи на поле для надання допомоги постраждалим. На щастя, обійшлося без травм, тим більше, що головний арбітр зустрічі вчасно попереджував вияви надмірної агресії “гірчичниками”, по декілька яких отримали як господарі, так і гості.

Відкрити рахунок у зустрічі вдалося в середині тайму (нагадаємо, його тривалість у поєдинках команд “атошників” складає 30 хвилин). Екс-гравець ФК “Садове” Іван Попович в центральній зоні перед карним майданчиком суперника обігрався в стінку з Олександром Кобрином та вийшов на побачення з кіпером тернополян. Захисник останніх у відчайдушному підкаті ззаду намагався вибити м’яч, проте 23-й номер гощанців з 10-и метрів не мав права схибити і в падінні направив сферу повз стража воріт у сітку – 0:1!

Господарі не стали посипати голову попелом, а відразу ж спробували відігратися. Досягнути свого їм вдалося за якихось чотири хвилини. Практично, вже їх друга атака після пропущеного голу завершилася результативно. Павло Котюк, який у Першості Рівненщини захищає ворота ФК “Садове-2”, двічі поспіль відбивав удари суперника, які ті завдавали вже з меж штрафної зони, проте після другого пострілу м’яч високою свічкою відлетів до дальньої стійки, де, скориставшись своїми кращими антропометричними даними, Олександр Пиж “відтер” Олександра Виздрика та пробив упритул повз Павла Котюка. У цій ситуації голкіпер гостей виявився безсилим – 1:1!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “ТЕРНОПІЛЬ АТО” – ФК “ГОЩА АТО”

Після цього до перерви особливо гострих моментів біля обох воріт вже не виникало, хоча під завісу тайму запам’ятався удар Олександра Кобрина. Вісімка гостей обігрався з партнером та з лінії штрафного майданчика пробив низом під ближню стійку, проте голкіпер ФК “Тернопіль АТО” зумів парирувати удар, перевівши його на кутовий.

В другій половині зустрічі ініціативою частіше володіли господарі, котрі виглядали більш свіжішими на тлі гостей, які вийшли на поле, практично, відразу після кількагодинної дороги. Але й за цих умов саме ФК “Гоща АТО” цілком міг здобути підсумкову перемогу, адже якраз гості створили найбільш небезпечний момент цього тайму. На четвертій хвилині другої половини матчу Олександр Кобрин, виконуючи штрафний удар метрів за 35 від воріт, наважився на прямий постріл по них. Голкіпер суперників не без труднощів витягнув м’яч з лівого нижнього кута, але відбив сферу прямо перед собою на набігаючого гравця ФК “Гоща АТО”. На жаль, удар Замороки з лінії воротарського майданчика пішов вище поперечини…

Чим менше залишалося часу до завершення зустрічі, тим більш наполегливішими ставали спроби господарів вирвати перемогу. Проте в ці хвилини надійно діяв Павлом Котюк та оборона ФК “Гоща АТО”, які, практично, не давали супернику нагод відзначитися. В декількох епізодах гості намагалися втекти в контратаку, проте забити гощанцям також не вдалося і вперше в цьому сезоні поєдинок за участю ФК “Гоща АТО” завершився нічийним результатом.

Відзначимо, що на поле гравці команди ФК “Гоща АТО” вийшли в новій формі фірми Joma, котру вручив футболістам селищний голова Гощі Микола Панчук. А після завершення поєдинку представники обох клубів – гощанського та тернопільського – у дружній атмосфері разом за накритими столами завершили свято футболу, яке цього разу відбулося в селі Великі Гаї під Тернополем.