У середу, 17 червня, ФК “Садове-2” провів спаринг у Бармаках проти місцевого клубу “Інтеркарс”, який виступає в Чемпіонаті Рівненського району. В минулому сезоні суперники садівчан посіли четверте місце в Вищій лізі, набравши лише на один заліковий бал менше, ніж бронзовий призер.

Щодо самого матчу, то початок зустрічі виявився за господарями, котрі відкрили рахунок вже на 15 хвилині. Проте через якихось десять хвилин Дмитро Захарець ударом в дев’ятку зі штрафного відновив “статус кво”. А після півгодини ігрового часу садівчани вперше вийшли вперед завдяки голу Дмитра Симончука. Щоправда, втримати перевагу в рахунку ФК “Садове-2” до перерви не вдалося – “Інтеркарс” реалізував пенальті і на перерву команди пішли за нічийних 2:2.

А в другій половині зустрічі “прорвало” кращого бомбардира Першості Рівненщини 2019. Симончук “оперативно” забив три поспіль м’яча і оформив “покер” у матчі, почин партнера підтримав на 75-й хвилині Юрій Міщанін, який довів рахунок до 6:2. Щодо господарів, то “Інтеркарса” вистачило лише на один гол за десять хвилин до фінального свистка. Остаточний результат матчу – 6:3.

Нагадаємо, минулої неділі, 15 червня, ФК “Садове-2” також грав із “Інтеркарсом” і поступився цьому супернику 2:5 (дубль у складі садівчан оформив капітан Олександр Бесащук). За тиждень до цього садівчани спарингувалися з представником Першої ліги Рівненщини – бугринською “Калиною” – і також програли 0:4.

2 thoughts on “ФК “Садове-2” здобув перемогу в товариській грі з районним “Інтеркарсом” + ВІДЕО