Posted in Змагання Мультмедіа Новини Таблиці

У середу, 23 вересня, відбувся перенесений поєдинок 4 туру Першої ліги Чемпіонату Рівненської області. У ньому оржівський ОДЕК, найрезультативніша команда турніру (27 м’ячів у 5…

Continue Reading... Перша ліга: долю протистояння ФК “Садове” з головним фаворитом вирішив гол з офсайду + ВІДЕО
Posted in Змагання Мультмедіа Новини

Після поразки у першій грі в Зарічному з рахунком 1:3 в “Калини” залишалися непогані шанси на загальний успіх. Це повністю підтвердив перший тайм, коли господарі…

Continue Reading... Кубкова драма в Бугрині: пенальті зупинили “Калину” за 18 хвилин до фіналу + ВІДЕО